5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

TJ Nečtiny doma přestříleli FK Ledce

11

Domácí tým bojuje o první místo v tabulce a přivíta průměrný tým FK Ledce které se pohybujou ve středu tabulky

První poločas nabídl hodně branek

Domácí jako favorit nastoupil pěkně zostra a již v 7.minutě po krásné akci zleva po ose Lejsek, Polívka ,který našel osamoceného Sochu a ten pěknou střelou o tyč dostal domácí do vedení. Na hosty se valil jeden útok za druhým. V 18.minutě Bruml vysunul Sochu a ten  přehodil gólmana hostů. Domácí dobře kombinovali a po rohovém kopu se míč dostal k Lejskovi, který střelou z voleje a po zmatku v obraně Ledcu zvýšil již na 3:0. Hosté snížili střelou z dálky, kterou hrubě podcenil domácí gólman. První tým tabulky, ale dál útočil a po krásném centru Lejska se hlavou nemýlil Polívka. Další laciný gól hostů padl po centru z velké dálky a do kabin se šlo za stavu 4:2

Domácí potvrdili formu a vítězí

Domácí trenér Divíšek zareagoval a do druhé půle poslal do branky Aneta. Hosté nestíhali a po druhé žluté kartě hráli o deseti, paradoxně to domácím ublížilo, po další chybě v defenzívě snížili na rozdíl jednoho gólů a drama bylo na světě. Anet podržel svůj tým, když vytáhl nebezpečnou hlavičku na roh. Pojištění a klid pro domácí zajistil Socha, když využil přihrávku Bittermana a střelou k tyči rozhodl toto utkání.

TJ Nečtiny
Václav Polívka: Zbytečně jsme si to zkomplikovali lacinými góly a laxním proměňováním šancí. Hosté hráli o deseti lépe, ale nakonec si myslím že jsme zaslouženě vyhráli