10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

--

Vochov veze dva body ze Zruče

10. P. Korous , 74. M. Trnka - 31. P. Porada , 77. M. Klement
15

Cenné dva body na hřišti béčka Zruče získali fotbalisté Vochova. Ti dokázali v řádné hrací době dvakrát vyrovnat a navíc jim vyšel lépe penaltový rozstřel.

Na rychlý zásah domácího Korouse zareagoval Porada

Rezerva Zruče nastoupila do utkání proti Vochovu, který trápí marodka, v roli favorita. Domácí také začali lépe a už v 10. minutě je poslal do vedení Pavel Korous. Hosté pak obraz hry vyrovnali a po půlhodině hry se i radovali ze vstřeleného gólu – prosadil se Petr Porada. Skóre 1:1 pak platilo i na konci prvního dějství.

Hosty zachránil před porážkou Klement

Ve druhém poločase se hra nejprve přelévala ze strany na stranu. Postupně získali převahu přeci jen domácí, ale Vochov několikrát podržel brankář Dvořák. Ten inkasoval až v 74. minutě, kdy ho překonal Martin Trnka. Hosté však odpověděli o pouhé tři minuty později. K rozehrání přímého kopu se postavil Martin Klement a trefil se náramně. Zápas za stavu 2:2 došel až do penalt.

V penaltách byl úspěšnější Vochov

V penaltovém rozstřelu měli větší štěstí a pevnější nervy hráči Vochova, kteří v této disciplíně zvítězili 4:3 a získali tak bod navíc.

TJ Zruč B
Jaroslav Mastný (trenér): Hráli jsme od začátku špatně. Moc ani nevím, co k tomu víc říci. Kluci to možná podcenili. Už před zápasem byli takoví skleslí. Neběhalo se, nebojovalo se, celkově to nebyl dobrý výkon. Hned po gólu na 2:1 jsme bohužel zase inkasovali. Nehráli jsme to, co jsme hráli v posledních zápasech. V Hradišti to i přes porážku nebylo zlé, tentokrát to herně nešlo.

SK Vochov 1930
Pavel Tlustý (trenér): Máme stále problémy se sestavou. Domácí dali docela rychle první gól. Pak jsme měli i víc ze hry a do poločasu vyrovnali. Druhý poločas se hrál nahoru – dolů, ale nám potom začaly odcházet síly. Soupeř se čtvrthodiny před koncem ujal vedení, naštěstí o chvíli později se trefil krásně přímého kopu Martin Klement. Penalty už jsou loterie. Jsme rádi, že jsme získali dva body. Pochválil bych brankáře Dvořáka, který nás podržel.

TJ Zruč B
J. Berger [-] - T. Valenta [-] , M. Lang [-] , M. Fryček [-] (64. K. Trnka [-] ) , D. Sperl [-] (46. O. Král [-] ) , M. Trnka [-] , M. Klail [-] (53. P. Záhořík [-] ) , J. Trnka [-] , P. Korous [-] , R. Karpíšek [-] , P. Schwarz [-] (46. V. Mašek [-] )

J. Dvořák [-] - V. Řehák [-] , P. Porada [-] (46. D. Vávra [-] ) , J. Uxa [-] (46. O. Dlabač [-] ) , T. Hošek [-] , P. Kuchař [-] , M. Klement [-] , J. Fiala [-] , T. Mottl [-] , M. Ausberger [-] , O. Tržil [-]

ŽK: 85. R. Karpíšek .
Hráči zápasu: R. Karpíšek - J. Dvořák .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Adamčík Miroslav - KRAUS Jan (N), ŘEZANINA Radomír (N).