4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

--

Vochov drží i nadále neporazitelnost, tentokrát přehrál béčko Chotíkova

30. J. Fiala , 79. J. Sušánka (vl.) , 84. L. Kasl
16

Fotbalisté Vochova pokračují ve výborném vstupu do sezóny. V základní hrací době totiž stále nepoznali hořkost porážky. Tentokrát přehráli 3:0 béčko Chotíkova, byť bylo utkání hodně dlouho otevřené.

V první půli se trefil jen domácí Fiala

Fotbalisté Vochova přivítali ve 4. kole městského přeboru nováčka soutěže – tedy chotíkovskou rezervu. Výsledky v dosavadním průběhu sezóny favorizovaly domácí, ale od začátku byla kvidění rovnocenná partie. Ve 30. minutě se přeci jen prosadili domácí, které poslal do vedení Jan Fiala. Právě tento útočník dělal hostující obraně velké problémy.

Vochovští definitivně rozhodli v závěru

Po změně stran pokračovala vyrovnaná partie. Oba celky neproměnily několik šancí a tak se nerozhodlo až v závěru. Nejprve si míč srazil do vlastní sítě Jan Sušánka a Vochov vedl 2:0. Krátce poté se navíc vyfauloval na rychlonohém Fialovi Jakub Bříza, který putoval předčasně pod sprchy a v 84. minutě pak přišel ještě jeden gól Vochova. Na konečných 3:0 zvyšoval Lukáš Kasl. Vochovu tak v tabulce soutěže patří druhé místo, na vedoucí Litice ztrácí dva body.

SK Vochov 1930
Pavel Tlustý (trenér): Byl to hodně vyrovnaný zápas. My měli větší štěstí, v závěru jsme proměnili dvě šance, navíc nám pomohlo i vyloučení protihráče. 70 minut to ale byl otevřený zápas, oni naštěstí pro nás také nedokázali zužitkovat své šance. Nám zachytal velmi dobře brankář Dvořák. Jsme šťastní, že máme body.

J. Dvořák [-] - J. Řehák [-] , J. Fiala [-] , M. Klement [-] , L. Kasl [-] , K. Bárta [-] , T. Hošek [-] , T. Mottl [-] (39. J. Uxa [-] ) , R. Schveinert [-] , M. Ausberger [-] , O. Tržil [-]