3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Union rozhodl o výhře nad Druztovou smrští v závěrečné desetiminutovce

14

Fotbalisté Unionu v závěru prvního poločasu duelu s Druztovou inkasovali a museli tak dohánět jednogólové manko. V 58. minutě ale vyrovnal Rojík a v závěrečné desetiminutovce pak domácí skórovali hned třikrát. Union tedy nakonec slavil vítězství 4:1, byť to se nerodilo tak lehce, jak by napovídal pouhý pohled na skóre.

TJ Union Plzeň
M. Horn [-] - T. Rojík [-] (56. K. Kotrč [-] ) , O. Jakoubek [-] , A. Hořánek [-] , Z. Chmelík [-] - T. Koutný [-] , P. Filmak [-] (72. P. Chudý [-] ) , M. Hořánek [-] , J. Jindra [-] - M. Seidl [-] (67. D. Kalaš [-] ) , P. Kutný [-]

TJ Sokol Druztová
P. Purkar [-] - P. Jirka [-] , O. Kosa [-] , P. Ženíšek [-] , J. Hauptmann [-] , J. Zeman [-] , V. Němeček [-] (49. T. Roubal [-] ) , J. Šlauf [-] , M. Beránek [-] , P. Fischer [-] , P. Ježek [-]

ŽK: 35. M. Hořánek - 76. P. Hofmann .
Počet diváků: 21. Rozhodčí: Švantner František - STARÝ Petr (N), NAVARA Jaroslav (N).