8.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

Domácí Nezamyslice překvapily favorita

10

Že se na Nezamyslickém hřišti nehraje dobře ví snad každý hráč okresního přeboru. Své o tom ví i hráči Bolešin, kteří se o tomto tvrzení přesvědčili o tomto víkendu.

4 branky a remíza 2:2

Nezamyslice pokračují ve stoupající formě a potvrzují, že po návratu do okresu udržují velmi slušnou formu. Silné Bolešiny sice začaly lépe a domácím téměř nepůjčili balon. Nezamyslicím pomohl rychlý gól záložníka Procházky, nicméně na něj favorizovaní hosté dokázali odpovědět. V zajímavém duelu pak šly Bolešiny do vedení 2:1, ještě před přestávkou ale srovnal Dlouhý.

Druhý gól domácího Procházky a kanonýr + trenér v jedné osobě.

Po přestávce se naplno ukázal domácí výběr. Hned ve 48. minutě udeřil Michal Věneček, vedení v závěru navýšili opět Procházka, skóre uzavřel hrající trenér a nejlepší kanonýr týmu Jan Jiřík. Nezamyslice se díky důležité výhře drží v horních patrech tabulky a v klubu jsou zatím s vývojem podzimní části velmi spokojení.

TJ Nezamyslice
D. Pichler [-] - F. Dlouhý [-] , Š. Tuček [-] - Z. Prokopec [-] , J. Jiřík [-] , L. Kindelmann [-] (69. D. Podskalský [-] ) , J. Pánek [-] , M. Věneček [-] (80. J. Jiřík [-] ) - P. Šatra [-] (90. M. Hlaváč [-] ) - J. Procházka [-] , M. Šlais [-]

SK Bolešiny
L. Vaněk [-] - D. Matoušek [-] (68. P. Bošek [-] ) , P. Zahálka [-] , D. Kolář [-] (32. M. Kolář [-] ) , R. Šindelář [-] , K. Šilhavý [-] , T. Stupka [-] , Z. Jandík [-] , R. Farný [-] , P. Matějka [-] , Š. Bauer [-]

ŽK: 79. Z. Prokopec - 41. T. Stupka , 83. R. Farný . ČK: 81. Z. Prokopec .
Počet diváků: 73. Rozhodčí: Petržilka Jiří - BURDA Josef (N), SIMBARTL Václav (N).