7.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

Rezerva Sušice podruhé venku dostala šest branek

9

Rezerva Sušice po výprasku v Bolešinech schytala další debakl. Tentokrát v Janovicích.

Již úvod naznačil, jak bude zápas vypadat.

Rezerva Sušice nastoupila v Janovicích v hodně omlazené sestavě. Důvodem je velká marodka. Přesto vyrukovala na Janovice v rozestavění 3-5-2 a chtěla hrát útočně. První velká šance na straně domácích však skončila brankou. Prosadil se Patrik Petruška. Dále už se to se Sušicí vezlo. Na 2:0 přidal Miroslav Urban, který do půle přidal ještě jeden gól. Velkou bídu od hostů potvrdil záložník Blažek, který největši šanci z přímého kopu trestuhodně zahodil. Výsledek mohl být pro hosty ještě horší, ale domácí Urban zahodil pokutový kop.

Pokračování jednoznačné záležitosti

Pokračování v tom, jak skončil první poločas, bylo k vidění i v poločase druhém. Hra na jedné polovině a neproměňování šancí domácích. I tak se Janovice stihly ještě 3x prosadit a uštědřily Sušici další debakl.

FK Dukla Janovice
M. Martínek [-] - M. Urban [-] , V. Keřlík [-] , P. Petruška [-] , V. Špindler [-] , M. Hájek [-] , M. Švůgr [-] , J. Šlégl [-] , J. Müller [-] , A. Zhvakin [-] , J. Macura [-]

TJ Sušice B
D. Konečný [-] - O. Soumar [-] , F. Mašat [-] , J. Farták [-] (54. V. Kojzar [-] ) , F. Jána [-] , J. Dryk [-] , F. Vítovec [-] , D. Klaus [-] , P. Sotona [-] , L. Blažek [-] , A. Maciu [-]

ŽK: 16. A. Zhvakin - 34. F. Jána .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav - KOTLAN Stanislav (N), HUBÁČEK Pavel (N).