5.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

26. S. Hodan - 52. K. Šleis , 75. P. Voráček (p.) , 85. K. Šleis
8

Chudenice, kteří byli minulý týden blízko třem bodům ze Sušice přivítaly rezervu Lub.

Chudenice byly lepší, ale velké šance zůstaly neproměněny

V Chudenicích na velmi těžkém "hřišti" čekal na rezervu Lub houževnatý soupeř, který nutně potřeboval body. Domácí nastoupili do zápasu lépe a zaslouženě se dostali do vedení po standartní situaci, když vyražený míč doklepl chudenický hráč do hostující branky. Domácí hrozili hlavně rychlostí Jana Soupíra a bohužel pro ně nedokázali proměnit žádnou z jejich brankových příležitostí.

Luby přežily velké šance a pak sami rozhodly

Druhý poločas Luby vyrovnaly hru a za nedlouho z rohového kopu Voráčka srovnal hlavou na 1:1 Hynek Pikhart! Poté se hra přelévala nahoru dolu a zlomový moment přišel, když domácím skvěle chytil pokutový kop Pavel Jiřinec a hned vzápětí se kopala penalta na druhé straně po faulu na Karla Šleise. S přehledem proměnil Voráček 1:2!  Posledních 15. minut zápasu domácí do hostů bušili a né a né dát branku až to všechno rozhodl Karel Šleis po chybě domácího golmana s obráncem - 1:3! V tomto zápase vyhrál šťastnější hostující tým, který přijel pod Bolfánek převážně s dorostenci a věkovým průměrem 21 let.