4.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

Souboj nejlepších týmů vyhráli hráči Strážova

3. O. Uruba , 55. A. Kopecký (p.) - 45. P. Hodl
7

Oba celky patří k tomu nejlepšímu, co nabízí okresní přebor, a tak se fanoušci mohli těšit na kvalitní fotbal.

Strážov vstřelil branku hned v úvodu a překvapil tak Bolešiny

Domácí šli do vedení už ve 3. minutě po kombinaci s centrem ze strany, který uklidil do branky Uruba. Hosté byli aktivnější, více na balónu, byli všude o krok dříve. Ve 41. minutě šly Bolešiny do deseti, protože červenou kartu viděl hostující Pitel. Ve 45 minutě po souboji ve vápně nařídil sudí penaltu pro hosty, kterou promněnil Petr Hodl. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Bolešiny v 10 těžko vzdorovaly

Ve druhé půli se náš výkon zvednul a hosté hrozili spíše z protiútoku. Vyústilo to tím, že byla další penalta, kterou proměnil Kopecký a domácí mohli slavit vítězství, které jim hodně pomohlo v tabulce.

SK Kovodružstvo Strážov
D. Šít [-] - J. Michel [-] , F. Petrželka [-] - D. Kološ [-] , L. Soušek [-] , J. Hosnedl [-] , A. Kopecký [-] - M. Frous [-] (88. T. Strnad [-] ) - A. Presl [-] (70. J. Franc [-] ) , O. Uruba [-] (84. M. Šobek [-] ) , T. Linkeš [-]

SK Bolešiny
L. Vaněk [-] - P. Matějka [-] (82. D. Vraný [-] ) , J. Šmolc [-] , J. Pitel [-] , P. Zahálka [-] , D. Kolář [-] , Z. Rückl [-] , P. Hodl [-] , T. Stupka [-] (81. K. Šilhavý [-] ) , R. Farný [-] , P. Vizinger [-] (77. R. Šindelář [-] )

ŽK: 15. O. Uruba - 30. J. Pitel , 63. R. Farný . ČK: 41. J. Pitel .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Hájek Zdeněk - KREIBICH Josef (N), SIMBARTL Václav (N).