4.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Chodský Újezd zdolal na penalty Kdyni

18

Solidní vstup do sezóny zažívá nováček z Chodského Újezdu. Ten si do tabulky připsal další dva body, když Kdyni po remíze 1:1 v základní hrací době zdolal v penaltovém rozstřelu.

Hosté udeřili z brejku

Na půdu nováčka z Chodského Újezdu přijela Kdyně. Domácí před týdnem nedotáhli do úspěšného konce výtečně rozjeté derby v Chodové Plané a před svými příznivci si chtěli spravit náladu. Domácí byli od začátku aktivní. Měli územní převahu a několikrát také nebezpečně zahrozili. Ve 33. minutě však byli potrestáni za neproměňování svých příležitostí. Krátce poté, co v dobré šanci neuspěl Petr Pikl, přešli hosté do rychlého protiútoku, který zakončil gólem Lukáš Waldman.

Nováček po zásluze vyrovnal

Hráči Chodského Újezdu pokračovali v aktivní hře i po změně stran. Za tu byli odměněni vyrovnáním, které zařídil Ladislav Pikl mladší. Domácí pak mohli klidně i obrátit skóre. Asi v největší příležitosti nedokázal skórovat další člen klanu Piklů – Josef – jehož výborně vychytal brankář Horáček. Zápas tak skončil po devadesáti minutách nerozhodně 1:1 a na řadu přišly penalty

Druhý bod získali domácí

V rozstřelu už byli úspěšnější domácí, kteří vněm zvítězili v poměru 5:4. Prémiový bod tak zůstal v Chodském Újezdu.

TJ Chodský Újezd
Petr Tomek (trenér): Nastoupili jsme s obměněnou sestavou, protože jsme poprvé v sezóně měli k dispozici kompletní kádr. Do utkání jsme nastoupili s úmyslem hrát ze zajištěné obrany, využívat rychlé záložníky a chtěli jsme dát rychle první gól. Dařilo se nám držet míč, hra byla v našich rukách. V prvním poločase jsme nevyužili dvě tutovky. Bohužel po nevyužité šanci Pepy Pikla jsme hned z protiútoku inkasovali. Ve druhém poločase jsme prostřídali, poslali tam běhavé hráče s úmyslem oživit útok. To se podařilo a ten gól jsme nakonec dali. Celkově se dá říci, že jsme měli většinu zápasu pod kontrolou. Mrzet nás mohou nevyužité šance, oni dali ze své jediné gól. S vítězstvím na penalty jsme ale velmi spokojeni a rád bych poděkoval celému mužstvu za předvedený výkon. Doufám, že v tomto duchu budeme pokračovat a sbírat body i nadále.

L. Kozák [-] - M. Trejbal [-] , M. Beneš [-] - M. Samek [-] , L. Pikl ml. [-] (63. J. Zivčák [-] ) , J. Pikl [-] , V. Pryvrattskyi [-] - P. Pikl [-] - L. Pikl st. [-] , P. Opava [-] (72. I. Skopych [-] ) , T. Trejbal [-]