14.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

33. V. Týml , 90. J. Bachroň - 22. P. Hucl , 53. V. Tobrman , 85. M. Trnka
23

Vyrovnaný střet vyzněl pro hosty

Hucl poslal Zruč do vedení

V rámci 14. kola KP se potkaly týmy Chotíkova a Zruče. Domácímu celek se potýká s velikou absencí hráčů, od minule mu navíc chyběl Slavík, který si zlomil ruku. Hosté zase přijeli například bez Ference Rótha.

Od prvních minut byl zápas velice bojovný, plný osobních soubojů a rovněž si oba dva týmy vytvořily několik slibných šancí.

Do vedení šli hráči Zruče, ve 22. minutě se prosadil útočník Hucl.

O chvíli později se podařilo Chotíkovu srovnat, pěknou střelou se blýskl Týml.

Vyrovnaný první poločas tak skončil smírně 1:1.

Rozhodl střídající Trnka

Druhé dějství se neslo v podobném duchu, jako to první. Hrál se vyrovnaný zápas a oba celky tak mohly pomýšlet na výhru.

V 53. minutě to byli znovu hosté, kdo se dostal do vedení. Branku vstřelil Tobrman.

Chotíkov se po této brance opět tlačil za vyrovnáním, bohužel pro domácí přišlo v 79. miniutě vyloučení Rozbouda, který hasil rychlý brejk Zruče.

V 85. minutě navýšil už na 3:1 střídající Trnka a pro hosty už to vypadalo slibně.

Během posledních minut dokázali ještě hráči domácích zkorigovat výsledek, skóroval Bachroň.

Více ale už Chotíkov nestihl a body si tak odváží tým Zruče.

FC Chotíkov 1932
Petr Nykles, trenér domácích: Potýkáme se s velikou absencí, oproti minulému týdnu nám navíc chyběl i Jarda Slavík. Zápas byl jinak vyrovnaný, šance byly na obou stranách. Bohužel nám v polsedních zápasech chybí i trocha toho štěstí.

L. Šilhánek [-] - J. Šulan [-] (70. J. Bachroň [-] ) , J. Kluska ml. [-] , O. Vodička [-] (84. M. Nemček [-] ) , V. Týml [-] , J. Vlk [-] , K. Rozboud [-] , M. Míka [-] , M. Lopata [-] , P. Kučera [-] , D. Chotěborský [-]