13.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

65. F. Róth , 68. P. Hucl , 91. A. Král - 42. I. Varga , 73. I. Varga , 89. I. Varga
22

Vyrovnané utkání rozhodly až pokutové kopy..

Zruč inkasovala v posledních minutách

Zápas byl od úvodu plný nepřesností, hlavně tedy hráčům hostujícího celku se příliš nedařilo a pouštěli domácí do velkých šancí.

Jednu takovou měl snajpr Róth, bohužel pro Zruč ji ale proměnit nedokázal.

Když už to vypadalo, že se do kabin půjde za smírného stavu, dokázal se po pěkné akci prosadit Varga a Nýrsko se tak dostalo do jednobrankového vedení, které do konce první půle uhájilo.

Král zachránil alespoň remízu

Aktivnější Zruč se po změně stran hnala za vyrovnáním, což se jí podařilo v 65. minutě, když se prosadil Róth.

Hosté jen horko těžko čelili domácímu náporu a pár minut po vyrovnávacím gólu přišla opět branka Zruče, kterou dal Hucl a rázem muselo dotahovat Nýrsko.

Okula prostřídala několik svých hráčů a dokázala vyrovnat zásluhou Vargy.

V 89. minutě navíc tento útočník zkompletoval hattrick a vypadalo to na velký obrat hostů.

To ale domácí nechtěli za žádnou cenu připustit, zatlačili svého soupeře a odměnou jim byla vyrovnávací branka Krále v 91. minutě.

Bláznivé utkání tak musely rozhodnout až pokutové kopy.

chtlěi vyhrát remižu berou dvakrát padali

nepomuk ve středu ve 2 to není fairplay,

Moravec se zaskvěl

V penaltové loterii byli úspěšnější hosté, jejichž gólman Moravec dokázal dva pokutové kopy zlikvidovat a přisoudil tak bod navíc Nýrsku.

TJ Zruč
Ferenc Róth, hráč domácích: V tomto utkání jsme chtěli vyhrát, vzhledem k tomu, že jsme ale dvakrát prohrávali, tak jsme i za ten bod rádi. Zároveň jsem se chtěl vyjádřit k dohrávce s Nepomukem, která nás čeká ve středu ve 14. hodin. Hrát zápas KP v takovýto čas je dle mého názoru v rozporu s fair play. Já sám si musím vzít dovolenou, abych toto utkání odehrál..

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán hostí: Složité hodnotit. 3 minuty před koncem otočíme na 3:2 a ještě si necháme dát vyrovnávací gól. Z tohoto pohledu ztráta. Více mě však mrzí náš projev, který nebyl dobrý. Chyběl nám na kopačkách klid, hrajeme až příliš křečovitě. Fotbal si neužíváme tolik, jak bychom mohli a s naším kádrem měli. Čeká nás ještě spousta práce.