13.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

16. V. Fiala , 28. V. Fiala
22

Lídr soutěže si poradil i s nepříjemným Bolevcem..

Dvakrát se trefil Fiala

Utkání prvního celku tabulky s hostujícím Bolevcem, který je zatím v sestupových vodách, měl být jednoznačnou záležitostí.

Od úvodních minut drželi balón na kopačkách hráči Petřína a dostávali se do blízkosti Körnerovy branky.

První gól utkání vstřelil v 16. minutě domácí Fiala po pěkné akci.

Tentýž střelec se prosadil i v minutě 28. a poměrně brzy tak domácí tým získal komfortní náskok, který si do konce první půle zkušeně pohlídal.

Druhá půle branku nepřinesla

Petřín byl i v druhém dějství lepším celkem, hosté však bojovali a byli mu důstojným soupeřem.

Gólman Körner několikrát podržel svůj tým, když ve spolupráci s obranou likvidoval nebezpečí před svou brankou.

Zápas však již další branku nepřinesl a tak domácí Petřín zvítězil zaslouženě 2:0. Bolevec se dále výsledkově trápí.