11.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Rapid zabral, porazil Zruč

23

Vyrovnané utkání skončilo jednoznačně..

Jediný gól první půle vstřelil Čupalka

Utkání 11. kola KP mezi domácí Zručí a hostujícím Rapidem Plzeň jednoznačného favorita nemělo, oba celky se poslední zápasy trápily a tak se čekala vyrovnaná podívaná.

Početná divácká kulisa přihližela převaze domácích, kterou si od počátku utkání vytvořili. Zruč se brzy dostala do dvou velikých šancí, gólman hostů Liška však ani jednou nekapituloval.

A tak přišel trest, konkrétně v 38. minutě, kdy se po standartní situaci prosadil kapitán Rapidu Čupalka.

První poločas tak i přes více šancí domácích skončil 0:1.

v klidu otočíme, útok, 0:2 a nakonec 0:3 třetí cř prohra, proti nepomuku udržet naději

Rapid skóroval ještě dvakrát

Druhé dějství se hrálo v podobném duchu jako to první, Zruč držela balón a pokoušela se vstřelit vyrovnávací branku.

Domácí celek však ve 48. minutě zchladil obránce Šindelář, který využil jednu z mála příležitostí Rapidu a hosté tak rázem byli ve dvoubrankovém vedení.

Zruč druhou branku těžce rozdýchávala, přišla o převahu a plzeňský celek si náskok v pohodě kontroloval.

V 77. minutě se navíc prosadil za Rapid Matějka a definitivně tak pohřbil šanci domácího celku na bodový zisk.

Utkání tak skončilo překvapivě jednoznačným výsledkem 0:3.

TJ Zruč
Ferenc Róth, hráč domácích: V prvním poločase jsme si vytvořili dvě stoprocentní šance, které jsme bohužel neproměnili. Ve 38. minutě jsme dostali blbý gól po standartní situaci. Herně jsme ale byli lepší a tak jsme věřili, že utkání můžeme vyhrát. Dostali jsme však další dva zbytečné góly a prohráli jsme. O víkendu jedeme do Nepomuka a snad po třech prohrách konečně zvítězíme.