11.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

52. I. Varga , 80. J. Kopřiva (p.) - 25. O. Kotrnoch , 50. T. Štverák
23

O vítězi mezi Nýrskem a Lhotou rozhodly až pokutové kopy..

Aktivnější domácí brzy inkasovali

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, nutno zmínit například šanci kapitána Györgyho, který se dostal do dobré šance, střelou bez přípravy však bránu hostujícího Böhma hodně přestřelil.

A tak to byla Lhota, která udeřila. Přímo z rohového kopu se v 25. minutě prosadil Kotrnoch.

Okula držela více balón, bránu Lhoty však během první půle ohrozit nedokázala.

Ne příliš pohledná první půle tak skončila výsledkem 0:1.

Nýrsko dokázalo vyrovnat díky pokutovému kopu

Ve druhém poločasu domácí zlepšili svůj výkon a vypadalo to, že vyrovnávací branka je jen otázkou času, poté ale přišla pohroma pro Nýrsko.

Po chybě na půlce hřiště se totiž Lhota dostala už do dvoubrankového vedení, tentokráte se prosadil Štverák.

Nýrsko se však nevzdalo a dále pokračovalo v tlaku. Za dvě minuty po obdržené brance se mu povedlo srovnat, gól vstřelil Varga.

Hosté ze Lhoty se snažili výsledek stůj co stůj udržet, bohužel pro ně inkasovali v 82. minutě, když pokutový kop s přehledem proměnil Kopřiva.

Více toho druhé dějství nenabídlo a tak se šlo do penalt.

Böhm vychytal dva body pro Lhotu

Penaltová loterie dopadla lépe pro hostující celek. Hlavně díky brankáři Böhmovi ovládla Lhota tuto disciplínu poměrem 4:1 a získala tak bod navíc.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán domácích: Rozhodně ztráta, vzhledem k převaze, kterou jsme po celý zápas měli. Jsme však nespokojení s kvalitou naší hry, musíme se zlepšit. Jediné plus, že jsme opět dotáhli nepříznivý výsledek alespoň k jednomu bodu.

J. Moravec [-] - M. Lucák [-] , M. Brož [-] , J. Lužný [-] , J. Čanecký [-] , K. Kalivoda ml. [-] , T. György [-] (72. M. Bastl [-] ) , I. Varga [-] (88. T. Rubáš [-] ) , J. Kopřiva [-] , P. Výtisk [-] , D. Kotlan [-] (60. D. Šnour [-] )