10.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

22

Vyrovnané utkání rozhodla poslední desetiminutovka..

První dějství nabídlo pouze jednu branku

Od začátku utkání bylo jasné, že hosté domácí Okule nedají nic zadarmo.

Domácí drželi balón a byli fotbalově lepším celkem, hosté z Nepomuku ale hráčům domácího celku nenechali ani centimetr prostoru.

První branku vstřelil hráč Nepomuka Kašpar po pěkné střele ve 13. minutě.

Nýrsko se tlačilo za vyrovnáním, akce domácích však končily na hranici velkého vápna, kde hostující obrana hrála opravdu velmi obětavě.

První půle tak dopadla 0:1.

Varga spasil Nýrsko

Do druhého poločasu vstoupili domácí velice aktivně, bohužel pro ně krátce po začátku, konkrétně v 53. minutě inkasovali podruhé, když se trefil Michal Baran.

Pro Nýrsko to byla ledová sprcha, ze které se však ani ne za minutu dokázali domácí hráči oklepat, k míči se dostal Bastl a krásnou ranou nedal Wallenfelsovi šanci.

Nepomuk se snažil udržet výsledek seč mu síly stačily a do 80. minuty se mu to dařilo.

Poslední desetiminutovka však patřila domácím, konkrétně Vargovi, který v 80. minutě srovnal stav zápasu a o dvě minuty později dokázal tentýž hráč otočit skóre na 3:2 pro domácí.

Zápas již více branek nepřinesl a radovala se tak Okula Nýrsko, která těsně přehrála nepříjemný Nepomuk 3:2.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán domácích: Této výhry si nesmírně vážím. Soupeř tohoto typu je velmi nepříjemný a my jsme rádi, že to máme za sebou. Teď jen co nejrychleji doléčit šrámy a dál vyhrávat.

J. Moravec [-] - M. Lucák [-] , M. Brož [-] , J. Lužný [-] , J. Čanecký [-] , M. Trumpeš [-] (43. M. Bastl [-] ) , K. Kalivoda ml. [-] , T. György [-] , I. Varga [-] (86. T. Rubáš [-] ) , J. Kopřiva [-] , P. Výtisk [-] (89. M. Valenta [-] )