10.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Domácí hrají ve skvělé formě

22

Petřín o své výhře rozhodl v první půli..

Rychlé branky domácích určily ráz zápasu

Jedním ze šlágrů 10. kola KP bylo bezesporu utkání Petřína Plzeň s Domažlicemi B.

Tento zápas výrazně ovlivnily události z první desetiminutovky. Jako první měli obrovskou šanci hosté, k jejich smůle však tato akce brankou neskončila. A pro Chody bylo ještě hůře, z následného protiútoku totiž Petřín skóroval, prosadil se kanonýr Vohrna.

Hosté se ani nestačili z obdržené branky vzpamatovat a stav zápasu byl 2:0. Po domažlické chybě ve středu hřiště se k míči totiž dostal Nademlejnský a vsítil tak druhou branku svého celku.

Pro Domažlice to byla studená sprcha, stále však zbývalo téměř celé utkání a pro hosty nebylo nic ztraceno.

Pár minut před poločasovou pauzou, ve 42. minutě, přišel další gól domácího Petřína. Tentokrát se prosadil Lisý a to už bylo s Domažlicemi opravdu zle.

Zázrak se nekonal

Hosté se v druhé půli museli hnát za co nejrychlejší brankou, ale obrana Petřína odolávala.

Brankář Příhoda kapituloval až v 76. minutě, propálil ho hostující Kalný.

Pro Domažlice tak zbývalo ještě relativně dost času na vyrovnání, jejich další šance však zůstaly neproměněny a utkání dvou předních celků tabulky tak skončilo 3:1 pro Petřín Plzeň.

TJ Jiskra Domažlice B
Martin Steinbrucker, trenér hostí: V úvodu utkání jsme měli šanci jít do vedení, bohužel jsme neproměnili a z následného protiútoku inkasovali. Další branku jsme obdrželi po naší chybě, zápas jsme ale nevzdali a snažili jsme se výsledek zkorigovat. Nicméně jsme dostali gól do kabin, který byl podle mě klíčový. V druhé půli jsme snížili a měli jsme šance ještě utkání vyrovnat, ani jedna však branku nepřinesla a domácí tak zaslouženě vyhráli.