8.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Petřín hraje ve skvělé formě

25

Hosté z Lub se pokusili překvapit domácí Petřín, odjeli však s práznou..

Kanonádu spustil Vohrna

8. kolo KP proti sobě svedlo týmy z opačných pólů tabluky. Zatímco domácí pomýšlejí na postup a před zápasem jim patřila třetí příčka, Luby jsou zatím v sestupových vodách a tak by se jim bodový zisk z tohoto střetnutí náramně hodil.

Petřín byl od začátku utkání aktivnější, držel míč na svých kopačkách a dával obraně hostů co proto. První branka zápasu padla v 19. minutě, kdy se po krásné akci z pravé strany dostal do jednoduché pozice před brankou Vohrna a vstříc prázdné svatyni Lub nezaváhal.

Hostující celek bránil seč mohl, nebylo jim to ale nic platné. Ve 24. a 31. minutě se opět prosadili domácí, konkrétně Šulc a znovu aktivní Vorhna.

Minutu před poločasovou pauzou padl ještě jeden gól, zasloužil se o něj opět domácí hráč, tentokráte Nademlejnský, který využil chyby v obraně a upravil tak skóre na 4:0 pro Petřín.

Domácí si vedení pohlídali

V druhém dějství už nebylo moc co řešit, hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale domácí je k ničemu výraznějšímu nepustili.

Pátou branku domácích vsítil mladý Gavrilovskyy v 52. minutě, když využil přesný pas před bránu golmana Hromady.

Hosté se dočkali alespoň čestného úspěchu v 63. minutě po střele Pivoňky. Poslední slovo měl ale snajpr Vohrna, který o čtyři minuty později zkompletoval hattrick.

Jedinou černou kaňkou pro domácí bylo zbytečné vyloučení Šimáněho, který v 85. minutě obdržel dvě žluté karty a putoval tak předčasně do sprch.

Více toho již utkání nenabídlo, Petřín toto klání opanoval a zvítězil jednoznačně 6:1.

TJ Start Luby
Jan Voráč, kapitán hostí: V zápase s Petřínem jsme bohužel nenavázali na výkon z minulého zápasu.Soupeř byl o třídu lepší,přehrával nás a my jsme se po většinu utkání jen bránili.Nakonec je z toho další vysoká porážka na hřišti soupeře .Teď se musíme v týdnu připravit na důležitý zápas doma.