10.kolo, Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , 2018-2019

--

Góly padaly ve druhém poločase, Balvani si odvezli z Hoštic bod

6

Jak se zápas?

Domácí si v prvním poločase vytvořili několik slibných brankových příležitostí, ale žádná nebyla využita. Hosté se do vážnější příležitosti nedostali. Na začátku půle druhé se po přímém kopu Svobody dostali hosté do nečekaného vedení. Domácí zvýšili na obrátkách a výsledkem bylo otočení skóre na 2:1 po gólech Rejška a Heřmana. Dlouho se však domácí z vedení neradovali, když po střele Sýkory skočil míč v brance domácích. Do konce utkání měli Hoštice veliký tlak, ale gól už vstřelit nedokázali. Naopak mohli být za svoji ktivitu ještě potrestáni, ale branková konstrukce byla proti. Hosté si tak odvezli nečekaný, ale zasloužený bod.

AUTOR: MICHAL KOKRDA