5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Souboj dvou neporažených týmů skončil remízou

14

Nová Ves přivítala na svém hřišti rozjetý Žďář. O remíze 3:3 rozhodla penalta v závěru utkání.

První poločas pro Ves

Hráči H.Žďáru přesně jak se předpokládalo vlítlo do utkání jako uragán kyril, a už v 10 minutě nastřelil Volfel tyč a z následné dorážky z malého vápna orazítkoval Stejskal břevno Musilovi branky. Hlavně akvizice bývalého slovanu "B" byli velmi aktivní a trápili obranu Spartaku,bohužel pro ně zapomínali na svou obranu. V 17 minutě využil zaváhání hostující obrany Pospíchal a samostatnou akcí rozvlnil sít.. 1:0. Hosté nesložili zbraně a dál tlačili na pilu, jenže opět zapomněli na Pospíchala, který zatáhl balon po kraji a krasnou přihrávkou vybídl ke skorování Tetíka 2:0 ( 21.minuta ). v 25 minutě hosté zahrávají standartní situaci u vápna, centr letí na Šenkýře, praporek domácího arbitra nic a je to 2:1. O 10. min. později opět brejk Tetíka, gol přes brankáře Žďaru, leč praporek letí vzhůru až po dosažení branky a píská se ofsajd. Konec poločasu 2:1.

Penalta v závěru zápasu

Do druhé půle hráči od Hradce vletli ještě urputněji a po krásné střele Šablatury bylo ve 48. minutě srovnáno...Spartakovci poctivě bránili, hosté přitápeli pod kotel, ale bez efektu... Bohužel pro fotbal, se někteří zkušení borci H.Žďár uchylovali k zákeřným faulům...v 76. minutě zahrával domácí Bumba standartní situaci na půli hřiště, nákop na bránu prodloužil Tetík hlavou až za záda brankáře 3:2... Hosty to nesrazilo a dál ukazovali aktivní fotbal, bohužel naráželi na sformovanou obranu... rozhodčí okazuje, že nastaví 3 minuty, Spartak dál poctivě brání. už to vypadá na poslední odkop mazáka Mezery, zasah nohou do břicha, píská se penlata... 3:3 ( Volfel se nemýlil )

TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí
Petr Kolafa (trenér): Věděli jsme, že to bude strašně těžké utkání. Nabádal jsem kluky k poctivé práci v obraně, ač nerad, ale musím kluky pochválit... všichni jezdili tak jak bych si to představoval... před utkání jsem říkal že chci bod, mrzí mě že jsme to neustáli a nedotáhli za 3 body. Na druhou stranu si myslím, že dělba bodů je zpravedlivá...

V. Musil [-] - J. Bumba [-] , M. Mezera [-] , R. Košumberský [-] , V. Candra [-] - P. Bambule [-] , O. Koller [-] , P. Candra [-] , M. Bielek [-] - J. Pospíchal [-] - M. Tetík [-]

SK Horní Žďár
P. Fríd [-] - Š. Dolák [-] , D. Šablatura [-] , L. Dejmek [-] - P. Völfel [-] , M. Píšan [-] , P. Sliacký [-] , T. Šenkýř [-] , L. Stejskal [-] - P. Vopravil [-] , L. Jarkovský [-]

ŽK: 10. O. Koller .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠVEC Bohumil - BIELEK Jindřich (N), ROŠTEK Zdeněk (N).