5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Majdalena si rozdělila body s Velenicemi "B"

22. P. Bezemek , 27. J. Fürst , 42. J. Fürst - 4. M. Břenek , 79. K. Macho , 85. K. Macho
14

Majdalena přivítala svém hřišti "B" tým Českých Velenic. Nakonec si týmy body rozdělily za remízu 3:3.

Gól a červená karta Břenka

Do utkání lépe vstoupili Velenice, které si již od začátk..u vypracovávali gólové šance. V 7.minutě se po pěkném centru ze strany trefil Břenek. Ve 20.minutě se stalo něco nečekaného. Hráč Velenic Břenek  kopnul domácího hráče a viděl červenou kartu. Velenice toto oslabení opařilo a začalo dostávat góly. První dal ve 22.minutě Bezemek, druhý v 27.minutě Fürst. Ještě za stavu 1:1 nepískl rozhodčí penatlu pro hosty. V 42.minutě dal už na 3:1 opět Fürst.

Velenice prokázali velkou bojovnost

Do druhého poločasu šli Velenice s cílem zkusit s výsledkem něco udělat. Začali svého soupeře přehrávat, ale neproměňovali šance. V 79.minutě snížil na 3:2 Karel Macho. V 84.minutě měli hosté stadartní situaci u vápna. Střelu Jana Mikla, ale ještě vyrazil. Z další akce, ale už Velenice vyrovanali, když se opět trefil Macho.

TJ Lokomotiva České Velenice
Pavel Troják (vedoucí): Já můžu napsat dnes jen to že děkuji všem jak se k té situaci co dnes vznikla postavili a že ukázali že to velenické srdíčko a bojovnost mají

TJ Sloupárna Majdalena
P. Bárta [-] - O. Šrom [-] , O. Bezemek [-] , P. Bezemek [-] , J. Fürst [-] , V. Bouchal [-] , L. Klufa [-] , V. Cikán [-] , K. Hrkal [-] , V. Biňovec [-] , P. Buday [-]

B. Maroušek [-] - F. Malaník [-] , M. Břenek [-] , M. Banašík [-] , P. Arvaj [-] , J. Mikl [-] , M. Varšányi [-] , J. Bittengl [-] , P. Beníšek [-] , K. Macho [-] , J. Latifi [-]

ŽK: 85. L. Klufa . ČK: 20. M. Břenek .
Počet diváků: 47. Rozhodčí: KOŘÍNEK Luboš - WOLF Stanislav (N), MACHO Karel (N).