3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Derby o Vitorazsko výhrala Ves

12

Do Nové Vsi přijelo Velenické béčko. Ve Vsi se hrál aktivní fotbal nahoru dolů, ale nakonec tři body brali domácí.

Dva góly během dvou minut.

Utkání začalo ve velkém tempu. Obě strany se dostaly do několika šancí, ale žádné branky nepadly. Ve 26.minutě předvedli hosté krásnou kombinaci středem hřiště ,na jejímž konci byl Karel Janda, který poslal hosty do vedení. O minutu později se po chybě v rozehrávce v hostující obraně, dostal možnost k zakončení Škácha, který dokázal vyrovnat na 1:1. O 5.minut později se dokázal opět k zakončení Janda, ale bohužel trefil jen tyč. Ve 35.minutě se po faulu na domácího hráče na půlce, kopala stadartka při které po nepozornosti v obraně dokázal hostujícího brankáře přehodit Harazím. Do konce poločasu se skóre nezměnilo a do kabin se šlo za stavu 2:1.

Dvě červené karty během minuty

Do druhého poločasu vstoupili Velenice s tohou otočit zápas. Bohužel v 54. minutě se opět dostal k zakončení bývalý "Veleničák" Škácha o poslal Ves do vedení o dvě branky.  V 69. minutě bylo na hřišti živo, když se po faulu na hostujího hráče. Začali domácí nadávat rozhodčímu, za tyto výroky viděli domácí dvě červené karty. Z přímého kopu se krásně trefil Michal Filip a bylo to 3:2. Hosté se snažili vyrovnat. Bohužel z dalšího přímého kopu trefil břevno Janda. V 89.minutě předvedl krásný zákrok domácí brankář Musil, když střelu Petra Arvaje vytáhl z pravé šibenice. A tak derby vyhrála Nová Ves.

TJ Lokomotiva České Velenice
Tadeáš Ernst (trenér): Do Vsi jsme po dvou prohrách jeli s cílem bodovat. Měli jsme k tomu dobře nakročeno, když se trefil Janda. Bohužel vedení nám nevydrželo dlouho, když se po chybné rozehrávce v naší obraně trefil Škácha. Druhý gól jsme dostali ze standartní situaci z poloviny hřiště, při které po špatné komunikaci v naši obraně dokázal trefit domácí Harazím. Ve druhém poločase jsme se snažili vyrovnat, ale druhý gól přidal Škácha. V 69.minutě snížil ze standartní situace Filip. Bohužel se nám už nepodařilo vyrovnat, a tak jsme bohužel prohráli.