1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Strmilov hokejovým výsledkem zdolal Stráž

29

Stráž nad Nežárkou – Jako na hokeji si museli připadat diváci, kteří v sobotu zavítali na strážské hřiště. Hosté ze Strmilova si tam v zápase dvou týmů ze spodních pater tabulky poradili s domácím Sokolem a padlo přitom celkem šest branek. Výběr, který vede kouč Milan Berka, zvítězil 2:4.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Martin Zvára (organizační pracovník): Naše mužstvo nezvládlo ani třetí přímý duel s týmy bojujícími o udržení v okresním přeboru a s 8 mínusovými body bude přezimovat až na 12. sestupové příčce. Z první půle stojí za zmínku gól D. Přílepka po pěkné samostatné akci, následné 2 neproměněné brankové šance hostujícího kapitána Nečedy a přímý kop Dohnala, který Jedlička dokázal zneškodnit. Ve druhé půli hosté srovnali skóre přesnou střelou záložníka Procházky ze střední vzdálenosti. Pak se znovu dostalo zásluhou Hegera do vedení naše mužstvo a vedení mohlo i navýšit, ale Heger mířil pouze do tyče a Koudelka sám před brankářem tutovku zazdil. Trest přišel v závěrečné desetiminutovce, ve které hosté skóre nejenže srovnali, ale dalšími 2 góly nám zasadili zdrcující k.o.

TJ Jiskra Strmilov
Jakub Péč (hráč): Zápas proti Stráži byl ze začátku celkem vyrovnaný, odehrálo se dost nebezpečných situací, v první polovině jsme prohrávali 1-0. Po bouři v kabině jsme začali druhý poločas tlakem a bylo z toho vyrovná F. Procházka na 1:1. Domácí ještě jednou se dostali do vedení 2:1, to ale bylo z jejich stránky vše a my v posledních deseti minutách díky gólům T. Dohnala, O. Nečedy a M. Nováka rozhodli o důležitém vítězství. Nutno říct, že za stavu 2:1 domáci trestuhodně nedproměnili stoprocentní šanci a tak platilo "nedáš dostaneš"

J. Jedlička [-] - L. Chovítek [-] , J. Kozel [-] , M. Zvára [-] , J. Kollár [-] - M. Bubal [-] (72. J. Jančura [-] ) , D. Přílepek [-] , P. Heger [-] , A. Irschik [-] - T. Koudelka [-] (82. J. Čada [-] ) , B. Chovítek [-] -

M. Přibyl [-] - T. Petr [-] (86. M. Nesporý [-] ) , T. Dohnal [-] , J. Beneš [-] , J. Valda [-] (70. J. Hanzal [-] ) , J. Péč [-] , J. Dvořák [-] , D. Hanzal [-] - F. Procházka [-] , O. Nečeda [-] - M. Novák [-] -

ŽK: 60. M. Bubal - 31. J. Valda .
Hráči zápasu: T. Dohnal , J. Péč .
Počet diváků: 58. Rozhodčí: MELZOCH David - KOUDELKA Jiří, MACHÁČEK Patrik (N).