6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Peč ztratila první body, Stará Hlína ubránila bezbrankovou remízu

32

Prožívali vynikající vstup do sezóny, z prvních čtyř zápasů vydolovali plný počet bodů, ale na pátý pokus pečtí fotbalisté narazili. A to doslova – na obranný val Staré Hlíny. Domácí chtěli ubránit výsledek 0:0 až do poslední minuty. A přesně to se jim i podařilo, hosté se za celý zápas dostali jen do sporadických šancí.

FK Stará Hlína
Petr Šauer (hráč): V sobotu přijel do Staré Hlíny první tým tabulky OP, který v nové sezóně ještě neztratil ani bod. Za krásného počasí a na skvěle připraveném trávníku se očekával kvalitní fotbal. Domácím chyběly 2 opory ze záložní řady, což se od začátku zápasu projevilo na hře Staré Hlíny. Nepřesné rozehrávky a ztráty míčů ze strany domácího týmu dostávaly ambiciózní tým z Peče do převahy a do slibných šancí. V průběhu prvního poločasu hosté z Peče neproměnili dvě gólové příležitosti a tak se šlo do šaten za nerozhodného výsledku. Ve druhém poločase se výkon domácích zlepšil a hra se postupně vyrovnávala. Začal se hrát pohledný a bojovný fotbal, ale ani jeden z týmů nedokázal své šance proměnit. V poslední minutě měl na noze výhru hostující hráč, ale z malého vápna centrovaný míč nedokázal usměrnit do branky a tak zápas skončil remízou 0:0. Hráčům našeho mužstva nelze upřít snahu o vstřelení branky, ale několika slibným příležitostem chybělo účelné zakončení

P. Rychlý [-] - R. Jičínský [-] , P. Makovička [-] , S. Kadlec [-] - P. Šauer [-] , S. Valek [-] , M. Šauer [-] , M. Vonka [-] - J. Šimkovský [-] (65. R. Kopet [-] ) , M. Pfeifer [-] , T. Štědrý [-]

FC Peč
J. Tomeček [-] - L. Popjak [-] , J. Zamazal [-] , R. Pátek [-] , T. Doležal [-] - J. Novák [-] , O. Hes [-] (46. L. Tomšů [-] ) - Z. Kašpárek [-] (64. M. Hlaváček [-] ) , D. Petrek [-] , V. Tesař [-] , V. Tesař [-]

Hráči zápasu: P. Rychlý , T. Štědrý .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: ŠVEC Bohumil - KROPÍK Milan (N), KAŠPÁREK Bohumil (N).