6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

Pětigólový koncert Suchdola odnesl Kunžak

7. D. Trmal , 25. J. Zeman , 33. A. Terš (vl.) , 45. D. Trmal , 90. K. Trmal
32

Suchdol nad Lužnicí – Domácí fotbalisté slaví premiérové vítězství v nové sezóně. Proti Kunžaku si s chutí zastříleli a po výsledku 5:0 ho poslaly domů s prázdnou. Dvakrát se trefil záložník Daniel Trmal.

Po poločase vypadalo, že je rozhodnuto

Již ze začátku byl více na balonu domácí Suchdol. V 5. minutě sice neproměnil nařízenou penaltu, ale krátce poté v 7. minutě skóroval Daniel Trmal - 1:0. Hostům se hra nedařila a tak domácí přidali ještě další tři góly, které vstřelili Jakub Zeman, opět Daniel Trmal a vlastní branku si dal obránce hostů Antonín Terš po akci vypracované Rostislavem Gorným. První poločas tak skončil vysokým vedením domácího týmu. Ve druhém poločase bylo jen otázkou, jestli domácí své vedení navýšší nebo hosté utkání ještě zdramatizují.

Druhý poločas se dohrával spíš z povinnosti

Druhý poločas byl také v režii Suchdola. I když šancí bylo dostatek, branka v druhé polovině zápasu padla jen jedna. Postaral se o ní v 90. minutě Karel Trmal. Konečný stav tedy byl 5:0 pro domácí Suchdol. Ten poprvé v sezóně získal tři body a konečně se posunul v tabulce, naopak Kunžak se díky prohře posunul až na osmé místo. Utkání bez větších problémů odřídil sudí Jaromír Chlaň.

Autor: Marek Čáp

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
Marek Čáp (hráč): Myslím že všichni hráči našeho týmu byli s výsledkem spokojeni. I když jsme proměnili méně než polovinu našich "tutovek", stačilo to na tři body a to je hlavní.

D. Lakatoš [-] - R. Gorný [-] (57. M. Havelka [-] ) , J. Heřman [-] , J. Zeman [-] , M. Šuba [-] , M. Čáp [-] , D. Kreim [-] (18. L. Kuchyňka [-] ) , K. Trmal [-] , T. Záruba [-] , M. Dunaj [-] , D. Trmal [-] (73. M. Matějček [-] )