6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Strmilov v souboji celků čekajících na výhru jasně přehrál Plavsko

32

Strmilov – Do souboje dvou celků ze spodních pater tabulky nastupoval vzhledem k ambicím jako favorit domácí Strmilov, který tuto roli také od úvodních minut potvrzoval. Jiskra byla s výjimkou krátké pasáže v úvodu druhého poločasu jasně lepší a výsledek 3:0 zrcadlí průběh zápasu. Dva góly si připsal útočník Ondřej Nečeda.

TJ Jiskra Strmilov
Zdeněk Popelka (hráč): Čekal nás třetí domácí zápas v této nové sezóně a proti nováčkovi OP byly našim jasným cílem 3 body. Po rozpačitém začátku jsme se zhruba po čtvrt hodině hry dostávali do tempa a soupeře jsme dostali pod tlak, který trval až do konce poločasu, vytvářeli jsme si doslova tutovku za tutovkou, které se postupně několika našim hráčům nepodařilo proměnit i s přispěním slušných zákroků gólmana hostí. Zasloužená gólová radost přišla zhruba po půl hodině hry, kdy se O. Nečeda dostal do vápna a umístěnou střelou prostřelil brankáře, my jsme drželi hosty stále pod tlakem, ze kterého jsme si vybojovali velice slibný přímý kop z hranice velkého vápna, k míči se postavil T. Dohnal, který si zkušeně poradil a poslal míč do pravého horního rohu brány a skóre bylo během pár minut už 2:0. Nutno říct, že kdyby skončil první poločas 6:0 pro domácí, tak by se v tu chvíli asi nemohl nikdo z hráčů ani diváků divit. Druhý poločas jsme chtěli skóre ještě navýšit a v klidu zápas dohrát, to se nám ovšem nedařilo a druhý poločas byl z naší strany herně horší, ale uklidňujícího gólů jsme se přece jen ještě dočkali, když se O. Nečeda dostal do úniku a i když byl faulovaný, tak dokázal situaci ustát a před brankářem se nemýlil a zvýšil skóre na konečných 3:0. Hosté si za celý zápas nevytvořili žádný tlak, ani žádnou nebezpečnou akci a proto výhra domácích byla zasloužená.

A. Bláha [-] - J. Dvořák [-] , J. Péč [-] , D. Hanzal [-] , J. Valda [-] (80. M. Nesporý [-] ) , T. Dohnal [-] - Z. Popelka [-] (65. T. Petr [-] ) , J. Kubíček [-] , J. Beneš [-] , O. Nečeda [-] - M. Novák [-] (76. J. Hanzal [-] )

TJ Sokol Plavsko
V. Dvořák [-] - J. Pouska [-] , P. Písař [-] , D. Škopek [-] , V. Šnajdr [-] , P. Vejsada [-] (46. L. Punda [-] ) , J. Heřmánek [-] , J. Kaštánek [-] , V. Písař [-] , P. Přílepek [-] , K. Voldán [-]

ŽK: 75. J. Beneš - 45. P. Přílepek , 60. K. Voldán .
Hráči zápasu: O. Nečeda , T. Dohnal .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: CHVÁLA Michal - KOPEČNÝ Robin (N), PROCHÁZKA František (N).