3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

Stráž přehrála v pohledném utkání Jarošov, soupeři nasázela čtyři branky

30. P. Heger , 67. P. Heger , 74. J. Bednář , 87. J. Kozel - 34. M. Stejskal (p.) , 89. M. Plachý
24

Stráž nad Nežárkou – Fotbalisté Stráže si v utkání 3. kola Okresního přeboru poradili s Jarošovem, doma porazili nováčka soutěže 4:2. Domácí poslal do vedení Heger a Stejskal proměněnou penaltou srovnal stav. Ve druhém poločase dominovali domácí, kteří po zásluze zvítězili.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Martin Zvára (organizační pracovník): Duel s nováčkem okresního přeboru mužů přinesl velice pohledný fotbal. Oba celky se snažili o útočnou hru a tak o zajímavé momenty před oběma brankami nebyla nouze. Rozhodující náskok získalo naše mužstvo uprostřed druhé půli po vstřelení 2 gólů v rozmezí 7 minut.

J. Jedlička [-] - P. Přílepek [-] , M. Zvára [-] , J. Jančura [-] , J. Kollár [-] - M. Bubal [-] (89. Z. Koranda [-] ) , J. Kozel [-] , B. Chovítek [-] (75. V. Čurda [-] ) , P. Heger [-] - A. Irschik [-] (65. J. Čada [-] ) , J. Bednář [-] -