3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Suchdol nepřetavil herní převahu v góly a podlehl Hobzí

24

Suchdol nad Lužnicí – Jedna chyba v úvodu druhého poločasu rozhodla bitvu mezi Suchdolem a Starého Hobzí. Hosté využili zaváhání domácí obrany a z následné akce vstřelil Bohuslav Brůžek jedinou branku utkání. Nebezpečnější šance nabídl Suchdol, gólman Bican už ale balon za svá záda nepustil. Herní převahu však ukázal Suchdol. Problémem domácích bylo ale kvalitní zakončení.

Poločas skončil bez branek

Ze začátku zápasu byl poměr sil vyrovnaný na obě strany. Hosté ze Starého Hobzí vsázeli na balony za obranu nebo mezi beky a domácí Suchdol přecházel do útoku kombinacemi. Oba týmy si vypracovaly šance, avšak ani jedna střela se neujala. Největší příležitost prvního poločasu měl suchdolský J. Zeman, kdy si obešel obránce i golmana, ale dostal se do moc velkého úhlu na to, aby úspěšně zakončil.

Jediná branka rozhodla napínavý duel

Druhý poločas byl spíše v režii domácích. Suchdolu se nedařilo proměnit vypracované šance. V tomto ohledu byli úspěšnější hráči Hobzí. V 55. minutě dostal Bohuslav Brůžek balon mezi obránce a po sprintu přímočaře na bránu úspěšně uklidil balon do sítě - 1:0. I když v držení balonu byli lepší domácí, vyrovnat nebo zvrátit výsledek se jim nepodařilo. Hobzí si tedy z venkovního zápasu odváží tři body.

Autor: Marek Čáp

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
Marek Čáp (hráč): Tohoto prohraného zápasu je velká škoda. Šancí jsme si vypracovali dost, ale opět se potýkáme s naším největším problémem - úspěšnou koncovkou.

J. Dlouhý [-] - L. Kuchyňka [-] , M. Dunaj [-] , R. Gorný [-] , D. Trmal [-] , D. Sejk [-] (75. P. Gladics [-] ) , M. Havelka [-] , J. Zeman [-] , T. Potěšil [-] , D. Kreim [-] , M. Čáp [-]