2.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

--

V souboji mezi Starou Hlínou a Stráží rozhodla druhá půle, trio bodů berou domácí

46. J. Hrbek , 59. M. Šauer
18

Bitva tradičních soupeřů, jejichž cílem je vyhnout se problémům se záchranou, vyzněla lépe pro Starou Hlínu. Ta doma v rámci úvodního kola nového ročníku Okresního přeboru přivítala Stráž nad Nežárkou. Po vyrovnaném úvodu se postupem času stával z hostí nebezpečnější tým, strážské příležitosti ale vyzněly naprázdno. Domácí tak po změně stran trestali, trefu Hrbka podpořil brankovou pojistkou Šauer.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Martin Zvára (organizační pracovník): Úvodní mistrovské utkání nového soutěžního ročníku OP mužů se hrálo za úmorného vedra. V prvním poločase byl k vidění pěší fotbal s minimem brankových šancí na obou stranách. Ihned po zahájení druhé půle podcenili naši hráči průnik domácích předstopera Kadlece od středového kruhu až do pokutového území, po němž padl z kopačky Hrbka vedoucí gól. Po další čtvrthodině hry nedosáhl brankář Jedlička na umístěnou střelu M. Šauera k pravé tyči a za stavu 2:0 bylo o vítězství domácího celku prakticky rozhodnuto. Hráčům našeho mužstva nelze upřít snahu o vstřelení alespoň čestné branky, ale několika slibným brankovým příležitostem chybělo účelné zakončení.