12.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2018-2019

--

Větřní si v poklidu odvezlo z Přídolí 3 body

10. L. Šustr , 67. J. Taher , 86. P. Homer
18

V duelu mezi TJ Sokolem Přídolí a SK Větřní B potvrdili hosté roli favorita a odvezli si výhru.

Větřní udeřilo ze standardky.

V příjemném počasí sobotního odpoledne si našlo na zápas cestu pouhých 30 diváků, což je nejhorší návštěva kola. Hosté začali od začátku aktivně. Odměnou jim byla v 10. minutě standartní situace, kterou proměnil Lukáš Šustr. Poté zahrozilo i domácí Přídolí. Gólman Karel Pavelka však hosty podržel a nepustil balón za svá záda. Většinu času mělo Větřní hru pod kontrolou s míčem u svých kopaček.

Převaha hostů pokračovala.

Jak se odehrála většina prvního poločasu, tak pokračoval poločas druhý. Větřní mělo více ze hry a nepouštělo domácí k míči. V 67. minutě hostující hráči přetavili svou převahu ve druhou branku.  Jakub Taher využil své rychlosti a postupoval sám na gólmana, kterému udělal kličku a poté již neměl problém uklidit balón mezi tři tyče. V 86. minutě zasadili hosté Přídolí třetí ránu. Opět skvělý pas Cifreunda za obranu, kterým tentokrát našel Petra Homéra, který nasadil brankáři jesličky a určil konečný stav utkání 3:0.

SK Větřní B
Marian Gondek - trenér: Do Přídolí jsme jeli s cílem získat 3 body, které byly pro nás povinné. Většinu zápasu jsme byli lepší a kontrolovali jsme hru. Hráčem zápasu pro mě byl Cifreund, který dobře dirigoval ze záložní řady hru mužstva.

TJ Sokol Přídolí
M. Puritscher [-] - V. Písko [-] , M. Brož [-] , J. Písko [-] , J. Písko [-] - M. Štěpán [-] , D. Pavlis [-] , M. Štěpánek [-] , J. Písko [-] - D. Dvořák [-] , M. Sagula [-] -

SK Větřní B
- F. Soukup [-] , L. Šustr [-] , M. Votýpka [-] , M. Rada [-] - J. Cifreund [-] , T. Hromada [-] , P. Sikuta [-] , P. Homer [-] - J. Taher [-] , J. Seltsam [-] - K. Pavelka [-]

ŽK: 83. J. Písko .
Hráči zápasu: J. Cifreund .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: ŠUDOMA Jiří - MITTASCH Pavel (N), SULZER Vlastimil (N).