3.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

--

Malonty si poradily s Přídolím, sudí místo opakování penalty, nařídil nepřímý kop

10. T. Faltus , 23. M. Beneda , 62. M. Beneda
21

Utkání Malont s Přídolím nabízelo útočný fotbal zejména z domácí strany. To se také potvrdilo a domácí zvítězili. V prvním poločase byl k vidění jeden velmi zajímavý moment, který se jen tak nestává...

Rozhodčí nenechal opakovat pokutový kop

Zápas s tradičním soupeřem  začali domácí aktivně a od začátku měli převahu. Už v 9.min. si před velkým vápnem narazil balon Valiček s Olahem, ten přiklepl rozběhnutému Faltusovi a jeho střela z dvaceti metrů zapadla za pravou tyč branky hostů 1:0.  V 24.min. vysunul krásným pasem za obranu Faltus Benedu, ten si obhodil gólmana a do prázdné branky zvyšuje na 2:0. V 35.min. se o velký vzruch postaral hlavní rozhodčí. Ve vápně byl faulován Ovádek, pískala se penalta, kterou Kouba proměnil. Bohužel rozhodčí gól neuznal, pro předčasné vběhnutí útočícího hrače do vápna… "Místo aby nechal penaltu opakovat, tak odpískal nepřímý kop proti útočícímu družstvu… neskutečné, opravdu nechápu jak nemůžou rozhodčí neznat základní pravidla..," smutně komentuje situaci Stanislav Hubený. Stav byl tak stále 2:0. Za tohoto stavu se šlo o poločase do kabin.

Další penaltu pro Malonty Puritscher chytil

I ve druhé půli měli domácí převahu a v 60.min. po faulu ve vápně na pronikajícího Vančuru, měli šanci na penaltový reparát. Míč si postavil opět Kouba, ale bohužel, tentokrát směr jeho střely gólman hostů vystihl a penaltu zneškodnil.. V 64.min. dostal pěknou přihrávku do ulice Beneda a sám před gólmanem hostů nezaváhal a střelou po zemi zvýšil na konečných 3:0. V 68.min. měl ještě po přihrávce Olaha velkou šanci Kravets, ale z bezprostřední blízkosti gólmana neprostřelil. Dál už se nic podstatného neudálo a tři body zůstaly v Malontech. Zaslouženě, neboť domácí byli po celý zápas lepším týmem.

Napsal: Stanislav Hubený

TJ Hraničář Malonty
Stanislav Hubený, vedoucí týmu: Vítězství naprosto zasloužené i přesto, že náš výkon byl poznamenán řadou nepřesností.

TJ Sokol Přídolí
Michael Štěpánek, hráč: V oslabené sestavě jsme se nedokázali dostat před bránu soupeře, natož domácího brankáře ohrozit. Když góly nedáme, nemůžeme vyhrát. Nevím, co k tomu více dodat

J. Bílý [-] - T. Kéri [-] , J. Kališ [-] , M. Beneda [-] , M. Kouba [-] , T. Valiček [-] , M. Vančura [-] , T. Faltus [-] , A. Olah [-] , M. Kravets [-] , J. Doubrava [-]

M. Brož [-] - J. Písko [-] - M. Kučera [-] , J. Písko [-] - M. Kutlák [-] , P. Kučera [-] , D. Pavlis [-] - M. Puritscher [-] , M. Štěpánek [-] , P. Mittasch [-] , J. Písko [-]

ŽK: 30. J. Kališ , 38. J. Doubrava , 40. M. Kouba , 89. T. Valiček - 43. D. Pavlis , 53. J. Písko .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: Komzák Zdeněk - OLAH Radek (N), MITRO Pavel (N).