1.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Chrášťany přehrály Lišov a poskočily na páté místo v tabulce

2. R. Drozd , 52. R. Drozd , 60. P. Suchan - 30. J. Míka
23

Fotbalisté Chrášťan odčinili proti Lišovu zaváhání z minulého kola, když dokonale zvládli začátky obou poločasů. Lišovská rezerva rozhodně špatně nehrála a dokázala dokonce snížit, na vyrovnání se už ale nezmohla. Domácí naopak přidali gólovou pojistku v 60. minutě a zaslouženě vyhráli.

Poločas skončil remízou

Poslední zápas jsme před našimi fanoušky zvládly a před zimní pauzou jsme se rozloučili vítězstvím. První poločas byl na obě strany herně vyrovnaný, ale na šance jsme vedly určitě my. Podařilo se nám skórovat, kdy si opět vynikající Roman Drozd poradil s obranou a dostal nás do vedeni - 1:0. Hosté si moc šancí nevytvářeli a nakonec jsme to byli my kdo jim nahrál na jediný vstřelený gol. Po chybě v obraně, kdy jsme přihrávkou na střed vápna vybídly skórovat Jana Míku a ten se nemýlil a umístěnou střelou k pravé tyči nedal domácímu brankáři šanci. Do konce poločasu zůstal stav 1:1.

Domácí berou tři body

Ve druhé půli jsme přidaly na důrazu a hned jsme z toho vytěžily druhý gol. Přiíhoda se po levé straně probojoval přes dva hráče a do samostatního úniku poslal Romana Drozda, ten se opět nemýlil. Poté jsme přidaly ještě třetí branku, kterou vstřelil Petr Suchan, gol už hosty definitivně zlomil a zápas jsme dohrávaly s klidem na kopačkách. Chráštany se díky výhře posunuly na páté místo v tabulce.

Autor: Pavel Příhoda