11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Rezervy Olešníku/Temelínu a Trhových Svinů si body rozdělily

23

Na hřišti v Temelíně se potkaly dva rezervní celky svých A-mužstev. Domácí Olešník "B"/Temelín si do zápasu s sebou přinesl výtečnou formu v podobě 3 vítězných zápasů z posledních 4 odehraných. A co více, na hřišti v Temelíně ještě v podzimní části nepoznali domácí hráči hořkost porážky. Soupeř z Trhových Svin zvítězil v posledních dvou zápasech OP, které odehrál na domácím hřišti, takže si přivezli i hráči ze Slavče parádní formu...

První poločas nabídl po brance na každé straně

Zápas oba celky začaly v rychlém tempu a hned od začátku naznačily divákům, že mohou očekávat pěkný fotbalový duel. První gólovou akci hrstka diváků viděla v 18. minutě. Po špatné rozehrávce domácího stopera J. Kříže získali míč hosté, přenesli hru na pravou stranu, odkud následoval centr do vápna a na zadní tyči byl osamocený Jan Gažák, který se nemýlil - 0:1. Domácí byli trpělivý a vyrovnávacího gólu se dočkali po tlaku, který na soupeře vyvinuli po půl hodině hry. Ve 32. minutě M. Šíma obešel hostujícího obránce a poslal krásnou přihrávku na Michaela Studničku, který si naběhl z křídla a prostřelil výborně chytajícího brankáře hostujícího celku K. Brůhu, jenž sice míč zpomalil, ale nezastavil v cestě do sítě - 1:1.

I druhý poločas byl fotbalový, ale branku už nepřinesl

Ve druhém poločase pokračoval dál krásný fotbalový zápas dvou vyrovnaných soupeřů, což před začátkem duelu napovídala i průběžná tabulka. Oběma týmům se dařila kombinační hra a pokud se jeden či druhý celek dostal do gólových příležitostí, na svých místech byli buď připraveni obránci nebo pozorní brankáři Ondřej Cihla v domácí brance, případně Karel Brůha v brance Trhových Svinů. A protože se během druhé půle do střelecké listiny už nezapsal ani jeden z celků, konečný výsledek odpovídal poločasovému stavu 1:1.

FK Olešník B / Temelín
Miroslav Tressl ( hráč ): Hrál se dobrý fotbal s hodně šancemi. Trhové Sviny mají mladý tým a dnes to byla spravedlivá remíza, řekl bych.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Michal Švepeš ( hráč ): Hrál se vyrovnaný zápas na krásném trávníku. Šance byly na obou stranách. Zatím nejhezčí fotbal, jaký jsme tuto sezonu hráli. Bod zaslouženě pro nás i domácí.

O. Cihla [-] - M. Tressl [-] , M. Studnička [-] , J. Kříž [-] , M. Šíma [-] , D. Szep [-] , M. Jaroš [-] , T. Kouba [-] , P. Vornay [-] , Z. Vařák [-] , P. Mach [-]

K. Brůha [-] - D. Brůha [-] , P. Lavička [-] , M. Švepeš [-] , J. Gažák [-] , J. Petr [-] , D. Tisoň [-] , V. Graňo [-] , J. Kostohryz [-] , P. Nocar [-] , T. Kápar [-]

ŽK: 54. M. Jaroš - 38. O. Hruška .
Hráči zápasu: O. Cihla , M. Šíma - K. Brůha , J. Gažák .
Místo: Temelín. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Hučík Marek - HASIL Pavel (N), BRŮHA Karel (N).