4. P. Vornay , 16. S. Vařák , 24. D. Szep , 37. P. Vornay , 41. P. Vornay (p.) - 33. P. Stejskal , 57. J. Rubick , 59. L. Adam
24

Jeden z nejzajímavějších zápasů kola čekal diváky na hřišti v Temelíně mezi domácí rezervou Olešníku/Temelínu a rezervou Hluboké. Domácí hráči byli prozatím na domcím poli velice silní a úspěšní, když ve třech odehraných zápasech neprohráli. Ale hostující celek na tom byl s aktuální formou ještě lépe. Z posledních šesti zápasů uhrál hostující tým 15 bodů a i díky téhle famózní formě se hráči Hluboké posunuli na 2. místo v tabulce...

Poločas patřil hlavně domácímu Petru Vornayovi

Začátek zápasu vyšel na výbornou domácím hráčům, když se hned ve 4. minutě prosadil poprvé gólově v zápase po nepovedené střele Lukáše Říhy snajpr Petr Vornay - 1:0. V 16. minutě se měnilo skóre zápasu podruhé, když střelu Jaroše pohotově dorazil do brány Slavomír Vařák a poslal domácí tým do dvougólového vedení - 2:0. Probíhala 24. minuta zápasu a s hostujícím celkem z Hluboké bylo ještě hůř, když přímý kop od postranní čáry zahrával David Szep a k překvapení všech skončil míč až v hostující síti - 3:0. Zápas se hrál v rychlém tempu nahoru a dolu, ale hostující hráči z Hluboké nebyli tak produktivní jako ti domácí. Přesto se i oni dočkali snižující branky ve 33. minutě. Domácí brankář Cihla chyboval a toho využil Petr Stejskal, jenž poslal míč asi z 25 metrů lobem do branky - 3:1. Gólostroj na domácí straně ale pokračoval i po obdržené brance. Krásnou fotbalovou kombinaci zakončil svým druhým gólem Petr Vornay ve 37. minutě - 4:1 a za další čtyři minuty v 41. minutě zavšil svůj hattrick brankou z penalty, která byla proti hostům z Hluboké nařízena po sporném zákroku - 5:1.

Hosté už pouze zkorigovali strašidelné skóre z prvního poločasu

Do druhého poločasu oba týmy opět vlétly kombinačním fotbalem a šancemi, které byly na jedné i druhé straně. Pro oko diváka to byl jistě velice záživný zápas. Ani ve druhé části zápasu nebyli diváci ochuzeni o branky. V 57. minutě přiletěl do vápna domácího celku centrovaný míč, který si našel na zadní tyči neobsazeného Jiřího Rubicka a ten snížil hrozivý stav z první půle - 5:2. Za další dvě minuty byl rozdíl ve skóre už pouze o dvě branky, protože v 59. minutě se na vápně opřel do míče Lukáš Adam a rozveselil hostující hráče a fanoušky potřetí - 5:3. Tato branka byla také poslední v duelu dvou velmi fotbalových celků, které potvrdily, že právem patří ke špici OP.

FK Olešník B / Temelín
Miroslav Tressl ( hráč ): Domácí zápas by měl být vždy vítězný, takže jsme chtěli vyhrát. První poločas byl jasně v naší režii, druhý poločas byl úplně naopak, Hluboká dala 2 góly a dostala se do hry. Pak to bylo zas nahoru a dolů, oba týmy dělaly spoustu chyb, ale nakonec jsme urvali doma 3 body.

Místo: Temelín. Počet diváků: 85. Rozhodčí: Knotek Václav - HASIL Pavel (N), ČUHAJ Martin (N).