6.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Loko ČB "B" - Slavoj Srubec se rozešli smírně

25

Při nedělním odpoledni čekal diváky na Lokomotivě velice zajímavý a pro diváky lákavý duel mezi týmy z popředí tabulky. Domácí rezerva se namlsala ve středeční dohrávce proti Stropnici, kdy jasně dominovala a zvítězila. Vedoucí tým tabulky ze Srubce zase exceloval v posledním víkendovém kole, kdy na domácím hřišti vyprovodil soupeře z Římova osmi góly....

Srubec proměnil pouze jednu šanci z mnoha

Od začátku zápasu byl v průběhu prvních 20 minut vidět vyrovnaný duel z obou stran. Ve 22. minutě přišla veliká šance Srubce, ale brankáře domácího celku Rodena zachránilo břevno. Hráči Lokomotivy hráli málo aktivně, hře chybělo nasazení a soupeř ze Srubce se dostával do permanentního tlaku. Ten vyústil ve vedoucí branku, když se po rychlé akci prosadil ve 33. minutě Kamil Kubíček umístěnou střelou k tyči - 0:1. Lokomotiva těžko hledala odpověď a Srubec byl dále nebezpečný. Nejprve jen těsně minul hlavou po rohovém kopu v 35. minutě branku domácích Hálek a poté za brankářem domácích opět zvonila tyč ve 40. minutě, kdy se do střely opřel jeden ze srubeckých záložníků. Poločasový stav 0:1 tak byl spíše milosrdný, ale nechával domácím naději do druhé půle.

Lokomotiva ve druhém poločase zabojovala a získala tím alespoň bod

Do druhého poločasu vstoupili daleko lépe domácí hráči. Nasazení a organizace hry se zlepšila o 100% a Srubec se musel bránit. Efekt toto přineslo záhy v 52. minutě, kdy se prosadil z levé strany Tomáš Kadlec, jenž parání střelou přeloboval gólmana a míč zapadl do pravé šibenice - 1:1. Domácí dále hráli lépe a nenechávali Srubci prostor k rozvíjení útočných aktivit. Jedinou akci, kterou se nepodařilo zastavit, byl rychlý útok v 72. minutě, kdy se opětovně prosadil Kamil Kubíček. Postupoval sám na brankáře Rodena z pravé strany a křižnou střelou k tyči strhl vedení opět na stranu svého týmu - 1:2. Domácí však nehodili ručník do ringu, postupně dostali Srubec pod tlak a nakonec se ke kýženému gólu dopracovali. V 89. minutě se po skrumáži a několika odrazech dostal míč až k Fošumovi a ten z bezprostřední blízkosti procpal míč do sítě - 2:2

TJ Lokomotiva ČB B
Ondřej Zajíček ( vedoucí týmu ): Utkání dvou zcela rozdílných poločasů, kdy v prvním byli lepší hosté a ve druhém domácí. Zápas skončil dle mého názoru spravedlivou remízou. Opětovně nastaly problémy se sestavou a po odstoupení zraněných Sahana a Petroua v průběhu utkání jsme museli dohrávat od 65. minuty bez možnosti střídání. Proti prvnímu týmu považuji remízu ve druhé půli za vybojovanou díky zlepšenému týmovému výkonu.

TJ Slavoj Srubec
René Janoušek ( hráč ): Přijeli jsme na Lokotku pro vítězství, od kterého nás nakonec dělila jedna minuta.. V první půli jsme byli lepší a měli dost šancí vést třeba 4:0, ale na břevna a tyče se nehraje. Lokotka šla postupně se silami na krev, donutila nás chybovat a byla za to v závěru odměněna. Bylo to tvrdě hrané derby se vším všudy. Pořád je to bod z venku a my jedeme dál.

V. Roden [-] - V. König ml. [-] , D. Jelínek [-] , J. Zýka [-] , J. Weinreb [-] , R. Fošum [-] , Š. Sahan [-] , T. Kadlec [-] , J. Petrou [-] , J. Růžička [-] , P. Fantyš [-]

D. Koprna [-] - R. Janoušek [-] , R. Leština [-] , K. Kubíček [-] , L. Marek [-] , P. Kalina [-] , F. Šálek [-] , T. Kroupa [-] , J. Hekrdla [-] , R. Hálek [-] , J. Jindra [-]

ŽK: 22. J. Jindra , 80. F. Šálek .
Hráči zápasu: T. Kadlec - P. Kalina , K. Kubíček .
Místo: Loko ČB. Počet diváků: 80.