12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Olešnice doma porazila Studenou

24

Nováček ze Studené v boji o další body vyjel do Olešnice. V zápase nepadlo moc branek, a tak si Olešnice připisuje tři body za vítězství 1:0.

0:0 po půli

Do zápasu lépe vstoupila Olešnice, která si hned od začátku zápasu vytvářel jednu gólovou šanci za druhou. Žádná, ale neskončila brankou, díky skvělým zákrokům brankáře Studené Kadlece. Studená se dostala pouze do jedné šance, když Přibyl poslal svůj volej na domácí branku, ale jeho střela pouze vyprášila rukavice domácího brankáře Janečka. Poločas tedy byl 0:0

Brousek vystřelil vítězství pro Olešnici

Hned z kraje druhé půle se Studená dostala do dvou velkých šancí. Obě šance neproměnil Mašek, který šel v 46.minutě a v 52.minutě sám na brankáře, ale sehnal. Právě v 52.minutě, když neproměnil Mašek, tak se do brejku dostala Olešnice. Rychlou akci po přízemním centru zakončil Brousek a poslal Olešnici do vedení. V 73.minutě měla Studená k dispozici standartní situaci. Střela Dokulila letěla krásně k tyči, ale domácí brankář Janeček předvedl parádní zákrok a míč vyrazil. Ve  zbytku zápasu byly k vidění několik šancí na obou stranách, ale žádná neskončila gólem.

TJ Sokol Olešnice
Ondřej Husa (hráč): Přijel nováček ze Studené, o kterém jsme toho moc nevěděli, ještě jsme s nimi nehráli, teda alespoň co si já pamatuji. Výsledky ale mají dobré, takže nás čekal zajímavý zápas. Chtěli jsme vyhrát a odskočit sousedovi v tabulce, navíc se udržet na špici. To se nám povedlo, i když nás v mnoha šancích vychytal nejlepší hráč zápasu Kadlec. Ve druhém poločase se zvedli i hosté a vystrčili růžky, proti ale byl naopak domácí brankář Janeček, který mužstvo podržel. Teď máme volno, tak zajedeme mrknout na derby pražských S a poté se připravíme na poslední domácí zápas v tomto roce s Lomnicí. Hráči zápasu jsou již zmiňovaní brankáři Janeček a Kadlec.

FK Studená
Petr Adamec (trenér): Bohužel v prvním poločase jsme navázali na tragický výkon z Lomnice a domácí mohli zápas rozhodnout. Měli obrovské šance, které leckdy se štěstím vyřešil výborný Kadlec v bráně s obětavou obranou. Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko lépe a měli jsme dvě tutovky, nejprve osamocený Maška pálil těsně vedle a Doležal postupoval sám na brankáře, který jeho střelu se štěstím vyrazil. Bohužel hned z protiútoku jsme inkasovali rozhodující branku. Poté jsme se snažili o vyrovnání, šance přicházely, ale bohužel jsme žádnou neproměnili. Nyní bohužel trpíme na to, že nám chybí kreativní hráč typu Pepka Šimánka uprostřed hřiště. Domácí vyhráli zaslouženě, i když jsme je mohli klidně potrestat a odvézt bod.

D. Janeček [-] - M. Buřič [-] , P. Smolen [-] - T. Kačírek [-] , M. Koktavý [-] (89. P. Fiala [-] ) , M. Lechner [-] - M. Hanzal [-] - B. Bahenský [-] , R. Brousek [-] (72. S. Drtina [-] ) , R. Horelica [-] (77. O. Husa [-] ) , J. Dvořák [-]