Strunkovice si proti Oseku B otevřely střelnici

33

Zápas na jednu bránu se odehrál v Oseku, kam zamířily Strunkovice, ty neměly žádné slitování a domácím nasázely sedm branek.

Šimčík se trefil už v první minutě

Osek B doufal, že naváže na dobrý start do soutěže a s mladým týmem se postavil Strunkovicím, kterým se v podstatě daří celý podzim, především poslední 4 zápasy vždycky vyhrál a inkasoval pouze dvakrát, možná to bude i tím, že kopačky znovu nazul trenér Blaníku Václav Beneš. V samotném zápasu pak domácí zažili šok, když už ve 3. minutě prohrávali 0:2. Hostům se pak podařilo ještě do poločasu dvakrát udeřit. Podruhé v zápase se trefil R. Žurek a ve 28. minutě dal na 0:4 V. Páník.

Roman Žurek dokončil hattrick

Začátek druhé půle vyšel lépe domácím, když snížili D. Rybákem, ale poté si zase vzali slovo hosté a R. Žurek dokonal hattrick! Domácí po vystřídání J. Hocha zlepšili hru a byli nebezpečnější, sám J. Hoch přidal jednu branku, ale to bylo už na 2:6. Poslední slovo si vzal J. Žurek, který stanovil na konečných 2:7.

TJ Blaník Strunkovice
Petr Kortus, asistent trenéra: Jeli jsme do Oseka s pokorou, respektem a kdyby se povedlo vyhrát, tak by to bylo super. Že se povede vstřelit 7 branek asi nikdo nečekal. Samozřejmě tomu hodně pomohl povedený začátek, kdy se nám podařilo dát během necelých třech minut 2 góly a do poločasu ještě dva přidat. I když výsledek vypadá jednoznačně, soupeř má kvalitní hráče, je to mladej, perspektivní tým.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Pravda Luboš - PÁNEK Milan, HODÁNEK Jaroslav.