13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Vacov nedopustil překvapení a přejel Dražejov

13. J. Hlásek , 25. D. Vítovec , 39. F. Zitta , 73. J. Mls , 84. F. Zitta - 88. T. Hrčka
25

Jednoznačný průběh utkání byl viděn ve Vacově, kde místní „A“ tým jasně přejel Dražejov. Dvě branky vstřelil domácí kapitán Filip Zitta.

Domácí rozhodli po první půli

Vacov s Dražejovem dopoledním zápasem otevírali tohle kolo. Ukázalo se, že dřívější hodiny více prospívají domácím, kteří šli už ve 13. minutě do vedení po brance J. Hláska. Vacov měl hru pod kontrolou a přidal tak ještě do poločasu další dvě branky.

Hosté snížili na 5:1 až v 88. minutě

Do druhé poloviny šli domácí s nadějným náskokem 3:0 a dlouho to vypadalo, že to takhle skončí, ale nakonec se diváci gólů ještě dočkali. Nejprve v 73. minutě po střele J. Mlse a v 84. minutě dal na 5:0 domácí kanonýr F. Zitta. V 88. minutě se prosadil i Dražejov po střele T. Hrčky a pokazil tak domácímu P. Klasovi nulu.