12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

--

Domácí Sousedovice zvládly šlágr kola o první místo a osamostatnily se na prvním místě tabulky

1. F. Duba (p.) , 59. P. Vojtíšek , 77. M. Glazunov - 79. M. Mls
26

Nejočekávanější zápas možná celého podzimu zvládly lépe Sousedovice, které porazily Vacov o dvě branky a osamostatnily se v čele tabulky.

Sousedovice nastartoval gól v první minutě

Na zápas o první místo přišlo sto padesát diváků. Utkání mělo vysoké parametry, a tak se diváci jistě nenudili. Navíc když se hned v 1. minutě řítil do vápna Kacetl a byl faulován. Pokutový kop proměnil Filip Duba – 1:0. Od tohoto gólu se hodně odvíjelo. Domácím dodal klid na kopačky a hráli aktivněji, především jejich obranná fáze byla nadprůměrná. I proto skončila první půle lépe pro Sousedovice.

Hosté stihli už jen snížit

Ve druhém poločase Vacov neuhlídal brejk domácích, konkrétně P. Vojtíška a Westra se radovala podruhé. Pak se ještě jednou ukázal Kacetl, když si pohrál s hráči hostí, ale svoje sólo neproměnil. V 77. minutě zvýšil na 3:0 M. Glazunov a bylo rozhodnuto. Hostujícím se ještě podařilo snížit Martinem Mlsem na 3:1.

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér: Na našem stadionu jsme přivítali Vacov a hrálo se o první místo v tabulce. Utkání mělo vysoké tempo a na I.B třídu jsme viděli nadprůměrný zápas. Nám se povedl vstup a již v 1.minutě proměnil Duba penaltu za faul na Kacetla. To nás nakoplo a byli jsme aktivnějším týmem a hosté si nevěděli s naší těsnou obranou rady. Pouštěli jsme je pouze po vápno a ke střelám ze střední vzdálenosti. My hrozili z brejků a standardních situací. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Hostující obrana měla problémy s naší rychlostí a po jednom brejků zvýšil Vojtíšek na 2:0. Kacetl neproměnil své sólo, a když Milan Glazunov zvýšil na 3:0 bylo po zápase. Až poslední desetiminutovka patřila Vacovu a škoda inkasovaného gólu v naší síti. Zaslouženě jsme vyhráli a teď jedeme na horkou půdu do Cehnic.

J. Šilhan [-] - P. Vojtíšek [-] (89. J. Jalůvka [-] ) , P. Masák [-] , V. Kacetl [-] , P. Kohout [-] , J. Benedikt [-] , M. Linhart [-] , M. Glazunov [-] , D. Marcinko [-] (83. O. Brynda [-] ) , J. Hrach [-] , F. Duba [-]