11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Volyně v závěru zvrátila zápas opět na svou stranu a odváží si tři body

48. J. Hoch - 36. J. Brabec , 85. M. Malina , 90. F. Gašpar
28

Pro oba týmy důležitý zápas. Osek B se tabulkou propadá, Volyně zase jde lehce nahoru. O třech bodech nakonec rozhodli hosté v samotném závěru.

Jiří Brabec poslal Volyni do vedení

Od začátku zápasu byla Volyně mírně lepším mužstvem a postupem času se začalo hrát jen na jednu branku. A Pavel Vojta v brance Oseku B se musel ohánět. Nakonec ho prostřelil až ve 36. minutě J. Brabec – 0:1. Volyně měla další šance, ale ty již nevyužila.

Domácí hru oživil střídající Jan Hoch

Osek B nasadil do druhého poločasu nejlepšího hráče zápasu Jana Hocha, který vyrovnal hned ve 48. minutě. Poté Osek B byl na koni a začali si vytvářet další šance. Bohužel pro domácí je ale nedokázali využít. Volyně v posledních pěti minutách vstřelila dvě branky a domů si veze zasloužené tři body.

TJ Osek B
Jan Hoch, hráč: Na naše hřiště přijel kvalitní, bojovný soupeř. První poločas byla Volyně jasně lepší, přehrávala nás snad ve všem, vytvářeli si velké šance a jen díky skvělému Pavlu Vojtovi se šlo do kabin jen za stavu 0:1. Do druhé půle jsme vstoupili lépe a hned za 3 minuty se nám podařilo vyrovnat. Začínali jsme přebírat iniciativu a začínalo to vypadat, že hosty dalším gólem zlomíme, ale bohužel jsem svoje šance neproměnil, a tak na druhé straně přišel trest v podobě dvou gólů v závěru. Volyně u nás vyhrála zaslouženě a nám nezbývá, než se z tohoto zápasu poučit a v Sedlici už tu naši černou sérii zlomit a konečně vyhrát.

SK Slavoj Volyně
Libor Žák, trenér: Derby v Oseku nahánělo strach, protože jsem nevěděl, kdo vůbec bude, v týdnu přišli na trénink tři lidi, nádhera. Samotný zápas kazil pouze slabý rozhodčí Ryneš, který zápas nezvládal na obě strany. My jsme vyhráli zcela po zásluze. Druhá půle, kdy domácí nasadili, suverénně nejlepšího hráče Honzu Hocha, který skoro zápas otočil sám, ale ustáli jsme to a máme důležité tři body. U nás Filip Gašpar a Martin Malina, byli výborný.