10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Vacov uspěl ve Vl. Březí a už se dostal na první místo

27

Vacov věděl, že v případě úspěchu může jít na první místo. To se mu povedlo po sedmdesáti minutách hry, když tři body do Vacova poslal J. Ketzer.

Ani jeden z týmů se neprosadil

První poločas nebyl v režii žádného týmu. Březí jako na každý svůj domácí zápas bylo velmi dobře připraveno, Vacov hnala dopředu vidina prvního místa.

J. Ketzer poslal do Vacova tři body

Zato ve druhém poločase se jako první do vyložené šance dostali domácí, neuspěli. Potom to byli zase hosté, kteří hrozili před Uhrovou brankou, dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Na to už se nemohl dívat Jaroslav Ketzer, který si udělal individuální akci a v 71. minutě poslal Vacov do vedení. Za dalších šest minut udeřil opět Ketzer a bylo rozhodnuto. Vacov se dostal na první místo.

SK Vacov
Pavel Klas, brankář: Zápas pro nás nebyl nikterak lehký, nedařilo se nám v koncovce a Březí dvakrát zahrozilo před naší bránou. Hned na začátku druhého poločasu mohli jít domácí po rychlém úniku do vedení. My jsme se dostávali do šancí, které jsme nedokázali proměnit a k tomu jsme nastřelili dvakrát brankovou konstrukci. Až v 70. minutě se Jaroslavu Ketzerovi po individuální akci podařilo vstřelit branku a stihl ještě navýšit skóre zápasu na konečných 0:2.