9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

6. V. Kacetl , 17. M. Glazunov , 35. M. Glazunov , 63. F. Duba (p.) , 80. F. Duba , 87. J. Benedikt
27

Sousedovice potvrdily tři body ze Čkyně a doma bez problému smetlo Vlachovo Březí.

Jasné vedení Sousedovic

Vlachovo Březí přijelo na půdu Sousedovic, kde se jim moc šancí nedávalo. Lídr soutěže potvrdil očekávání a hned v 6. minutě je poslal do vedení gól z kopačky Vojtěcha Kacetla. A domácí nadále pokračovali v krasojízdě svých šancí. Dva góly do poločasu pak ještě vstřelil Milan Glazunov a bylo to už 3:0.

Domácí přidali další branky a byl z toho debakl

Druhá polovina se hrála na polovině Vlachova Březí, které mělo jen ojedinělé výpady směrem dopředu. V 63. minutě proměnil pokutový kop Filip Duba a za pár minut tentýž hráč dal už na 5:0. Hostující brankář Martin Uher ještě nějaký loženky chytil, ale šestý gól v jeho síti ještě stihl dát ke konci Jiří Benedikt. Sousedovice jsou tak stále neporaženy, příští kolo jedou do Bělčic. Vlachovo Březí doma hraje proti Vacovu.

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér: Na domácím hřišti jsme přivítali Vlachovo Březí a získali povinně tři body. Od začátku jsme byli lepším týmem a po půl hodině to bylo 3:0 a bylo prakticky po zápase. Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Hosté bránili a my hráli převážně na jejich polovině. Přidali jsme další tři góly, a to ještě brankář hostů v několika šancích čaroval. Jsem rád, že jsem na lavičce zažil po dlouhé době pohodové vítězství, a že zůstáváme stále neporaženi. Teď nás čeká těžký zápas v Bělčicích a musíme se na něj dobře připravit.

J. Šilhan [-] - J. Benedikt [-] , D. Horňák [-] (19. P. Vojtíšek [-] ) , M. Linhart [-] , M. Mráz [-] , T. Vondrák [-] (63. O. Brynda [-] ) , M. Glazunov [-] , D. Marcinko [-] , J. Hrach [-] , V. Kacetl [-] , F. Duba [-]