9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

David Dumský poslal tři body do Sedlice

27

Hosté šli do dvougólového vedení, poté hráli v deseti a dokázali v Chelčicích vyhrát.

Hostující Josef Němec musel pod sprchy

Chelčice začínají okupovat ty nejspodnější příčky tabulky, a právě domácí zápasy se musejí snažit vyhrávat. Jenomže hosty nakopl v 11. minutě gól Prokopa Vaňka. A poté se prosadil i tradiční střelec David Dumský. Ve 45. minutě viděl hostující Josef Němec za faul rovnou červenou kartu, a tak Chelčice měly celý druhý poločas převahu o jednoho muže.

Domácí Václav Trobl pouze snížil na 1:3

Ve druhém poločase se ale opět prosadili v deseti hrající hosté, podruhé prostřelil Petra Nováka hostující Dumský. V 68. minutě snížil Václav Trobl na 1:3. Více se z převahy domácím nepodařilo vytěžit, a tak jsou na předposledním místě.