8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Jan Hoch rozhodl o třech bodech pro Osek B

26

Osek B rozhodl o své výhře až po 80. minutě, kdy se dokázali dvakrát prosadit a strhnout zápas na svoji stranu.

Šebánek chytil penaltu

Domácí sbírají v klidu body, kdežto hosté jich mají stále poskrovnu. Navíc se trenérovi dost hráčů omluvilo, a tak tým nenastoupil v nejsilnější sestavě. Hrál se bojovný zápas, hned v 10. min domácí zahrávali pok. kop, ale brankář Šebánek si se střelou bezpečně poradil. Až do poločasu se hrál technický fotbal bez větších faulů a zákeřností, také však bez vyložených šancí.

Jan Hoch rozhodl o výhře domácích

Po přestávce Osek nasadil do útoku rychlé hráče z prvního mužstva a hned to bylo znát. V 55.min po závaru před brankou se prosadil Hřebíček a bylo to 1:0. Chvíli poté však po pěkné akci vyrovnal Záleský- 1:1. Hosté živili naději na bod až do 82.min, kdy po křídle unikl Čermák a jeho centr využil Hoch – 2:1. Hned po minutě do té doby výborně hrající stoper hostů Eigner udělal hrubku, přišel o míč, rychlík Hoch utekl a předložil balon Čermákovi, který z malého vápna skóroval potřetí - 3:1.
Hosté zápas odbojovali, ale ve 2. polovině byli přece jen lepší domácí.

Autor: Sokol Stachy

TJ Osek B
Jan Hoch, hráč: Od úvodního hvizdu jsme byli lepším týmem. Hosté od začátku bránili a spoléhali na brejky a výborně chytajícího brankáře. V prvním poločase jsme naše šance neproměnili, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Hned na začátku druhé půle jsme se dostali do vedení, ale bohužel pro nás se hostům povedlo po rychlém brejku a pěkné střele vyrovnat. Naštěstí jsme se zanedlouho znovu dostali do vedení, a ještě přidali třetí uklidňující branku. Zasloužené vítězství, které se rozhodně nerodilo lehce.