7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Osek B si venku poradil i s Chelčicemi

84. M. Šácha (p.) - 68. J. Hoch , 77. J. Hájek
27

Přestože první půle gól nepřinesla a ta druhá až skoro po sedmdesáti minutách, tak jsme viděli branky tři, dvě na straně Oseku, Chelčice se prosadily z penalty.

První půle bez branek

První poločas měli ve svých rukou spíše domácí. Hostům se moc nedařila kombinace, která byla plná nepřesností. Chelčice si vypracovaly několik dobrých situací ke skórování, ale ty se jim proměnit nepodařilo.

Janové Hoch a Hájek rozhodli o výhře hostů

Ve druhém poločase pozměnil trenér hostujícího celku taktiku a rozestavení, což zafungovalo. Oseku B se dařila kombinace a začínali mít více ze hry. V 68. minutě nacentroval Jan Hájek na hlavu Jana Hocha, který poslal hosty do vedení. V 77. minutě hosté zahrávali rohový kop, ke kterému se postavil Josef Diviš a zakroutil balón přesně na hlavu Jana Hájka a ten míč uklidil o tyč do branky – 0:2. Domácí pak v 84. minutě proměnili pokutový kop a snížili na konečných 1:2. Osek B již dva zápasy po sobě neinkasoval ze hry.

Příští kolo Chelčice jedou do Volyně. Osek B má doma Stachy.

TJ Osek B
Jan Hoch, hráč: Do Chelčic jsme jeli s cílem bodovat a podařilo se nám to na 100 %. První poločas byl od nás plný nepřesností, nedařila se nám kombinace a domácí měli několik slibných šancí. Do druhého dějství jsme nastoupili úplně jinak, dařila se nám kombinace a pomohli jsme si standardkami. Při prvním gólu mě krásným centrem našel Johnny Hayek (Jan Hájek) a já nás hlavou poslal vedení. Druhý gól jsme dali po rohu, kdy Pepa Diviš našel přesně hlavu Johnnyho a ten se nemýlil a uklidil míč o tyč do branky. Hosté stačili jen snížit z penalty.