7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Vacov jednoznačně porazil Sedlici

27

Vacov se díky vysoké výhře nad Sedlicí udržel v souboji o čelo tabulky.

Lukáš Král otevřel skóre zápasu

Po prohře s Volyní chtěl Vacov navázat zase na sérii výher. To se jim dařilo hned ze začátku zápasu. Od prvních minut byl lepším mužstvem. Skóre se měnilo ve 20. minutě po střele Lukáše Krále. Ve 28. minutě přidal na 2:0 Miroslav Vítovec.

Vacov přidal další dva góly

Dva ku nule je někdy nejhorší poločasový výsledek, to ale neplatilo ve Vacově, protože už ve 49. minutě domácí zvýšili Adamem Jírovcem na 3:0. Poté už byli domácí spokojeni a zápas ubral na tempu. V 81. minutě na konečných 4:0 završil Filip Zitta, Sedlici se tento zápas nepovedl.

Příští kolo Vacov jede do Strunkovic. Sedlice doma přivítá Cehnice.