6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Volyně po půlce otočila zápas s Vacovem a slaví první výhru

28

Přestože Volyně nezažívá zrovna nejlepší vstup do sezóny, tak diváckou kulisu má v soutěži stále největší, a tak to má být. Navíc proti Vacovu domácí dokázali otočit zápas a můžou slavit první výhru.

Miroslav Vítovec poslal Vacov do vedení

Do Volyně přijel Vacov, který se pohybuje v horních patrech tabulky, na rozdíl od Volyně, která je bez bodu. První do vedení se dostali hosté, ve 28. minutě napřáhl Miroslav Vítovec a hosté šli do vedení – 1:0. Domácí museli střídat již v prvním poločase, Josef Kuneš šel dolu a Patrik Tokár nahoru.

Volyně dokázala zvrátit zápas ve svůj prospěch

Volyně vstoupila do druhého poločasu sebevědomá a plná odhodlání, navíc ji k tomu hnalo sto padesát diváků. Hned ve 47. minutě se prosadil Patrik Tokár. Poté se hra vyrovnala, ale domácí stále chtěli více, z čeho těžil Radoslav Slavík v 63. minutě – 2:1. Volyně, tak dokázala vyhrát a připsat si první body. Druhý zápas Liboru Žákovi na lavičce již vyšel.

Příští kolo jede Volyně do Cehnice. Vacov doma vyzve Sedlici.