5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Čkyně si proti Dražejovu s chutí zastřílela

32. V. Turek (p.) , 35. R. Provod , 43. R. Vojta , 53. M. Gerold , 67. M. Gerold , 74. J. Děd - 4. T. Plavec
29

Jednoznačné utkání se hrálo ve Čkyni, kam přijel Dražejov, který si odvezl domů šestibrankový výprask.

Domácí si udělali pohodlné vedení

Úplný začátek zápasu zvládl lépe Dražejov, který hned ve 4. minutě využil nedorozumění mezi obránci a brankářem Čkyně a vstřelil gól. Čkyně se ale postupně oklepávala, za góly ji hnalo sto deset diváků. Ve 32. minutě byl ve vápně faulován Robert Provod. Penaltu proměnil Václav Turek. Za další tři minuty zvýšil R. Provod sám. A ke konci poločasu ještě navýšil na 3:1 Roman Vojta.

Domácí ještě vedení navýšili

Druhý poločas byl v režii domácích ještě více než ten první. Hosté si nic nevypracovali, zato domácí Michal Gerold vstřelil dvě branky a celkově má za 4 zápasy 4 góly a vede tabulku střelců. Čkyně mohla několikrát skóre ještě více navýšit, ale v brance Dražejova opět skvěle chytal Patrik Drnek. Na konečných 6:1 upravil v 74. minutě Jan Děd.

Vyložené šance:        6x                Vyložené šance:          0x

Tyč:                           0x                 Tyč:                             0x

ŽK:                            2x                 ŽK:                              1x

Ofsajdy:                     0x                Ofsajdy:                       0x

SK Čkyně
Daniel Myslík, trenér: Do utkání jsme vstoupili nervózně a výsledkem bylo nedorozumění mezi středními obránci a brankářem, čehož hosté využili ke vstřelení velmi šťastné branky. Chvíli nám trvalo, než jsme se vzpamatovali, ale postupně jsme se dostali do hry a začali si vytvářet brankové příležitosti. Bohužel naše špatná produktivita a dobře chytající P. Drnek nám bránili ve vyrovnání. To trvalo až do 32' kdy byl faulován R. Provod a V. Turek vyrovnal z pok. kopu. V následujících 10 minutách jsme vstřelili ještě dvě branky a ve druhém poločase navýšili počet vstřelených branek až na konečných šest. Ale vzhledem k tomu, kolik nám již odevzdaný soupeř nabídl příležitostí ke vstřelení branky, tak by průběhu utkání odpovídalo ještě min. o dvě vstřelené branky navíc. Pozitivní je, že jsme byli hlavně produktivní na rozdíl od Strunkovic.

Počet diváků: 110. Rozhodčí: Šíma Václav - TALÍŘ Milan, TRNĚNÝ Jan.