4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Chelčice odjely z Dražejova s prázdnou

40. P. Janus , 50. P. Janus , 62. T. Hrčka (p.) - 19. M. Šácha , 83. M. Machnyk
27

Ve vyrovnaném utkání byli úspěšnější domácí. Když se dvakrát prosadil Petr Janus a penaltu proměnil Tomáš Hrčka.

Každý tým vstřelil po jedné brance

V Dražejově se odehrál trochu divoký zápas. Chelčice přijely do Dražejova dobře naladěny a v 19. minutě šly do vedení díky gólu Martina Šáchy. Domácí se z toho oklepali a ve 40. minutě se prosadil Petr Janus – 1:1.

Tomáš Hrčka proměnil penaltu

Druhý poločas naopak začali lépe domácí, kteří šli do vedení, opět dal gól Petr Janus – 2:1. V 62. minutě zahrávali domácí pokutový kop, který proměnil Tomáš Hrčka a ukázalo se, že to byla rozhodující branka zápasu. Protože v 83. minutě snížil na 2:3 Martin Machnyk. Ve vyrovnaném zápase tak všechny body bral Dražejov.

Další kolo Dražejov jede do Čkyně. Chelčice doma hostí Stachy.