3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Oslabená Volyně padla ve Vlachově Březí

69. J. Psutka , 78. F. Frček (vl.) - 45. J. Psutka (vl.)
24

V divokém zápase jsme mohli vidět po půlhodině hry červenou kartu a dva vlastní góly. Domácí Vlachovo Březí si připisuje první body.

Jiří Brabec viděl červenou kartu

Před zraky sto padesáti se odehrál poněkud divoký zápas. Oba týmy byli prozatím bez bodu a více se v tipovačce věřilo hostující Volyni. Avšak hodně napověděla 33. minuta, kdy hostující Jiří Brabec viděl od rozhodčího Milana Talíře červenou kartu za kopnutí soupeře v souboji o míč do oblasti hlavy. Hosté se ani tak nevzdávali a šli do vedení po vlastním gólu Jana Psutky.

Hostující Filip Frček rozhodl o výhře domácích

Druhý poločas Vlachovo Březí hodně zlepšilo hru a hnalo se za vyrovnáním. To jím vyšlo v podobě Jana Psutky podruhé, tentokrát se však trefil do správné brány – 1:1. A aby těch vlastenců nebylo málo, tak hostující Filip Frček si v 78. minutě vstřelil také vlastní gól a rozhodl tak o výhře Vl. Březí.

Za týden Vl. Březí jede do Sedlice. Volyně doma vyzve dosud neporažené Bělčice.