83. R. Žurek , 87. J. Němeček st. (p.)
29

Dražejov ohrozil strunkovickou bránu jen ze začátku, poté začaly Strunkovice dobývat soupeře, dlouho se nemohly gólově prosadit, to nakonec prolomil Roman Žurek a Jirka Němeček pár minut před koncem.

První poločas bez branek

Před zápasem oba týmy byly dobře naladěny, protože měli z prvního zápasu po třech bodech. Dražejov si byl vědom kvalit Strunkovic, a tak hrál z dobře organizované obrany se skvěle chytajícím brankářem Patrikem Drnkem, který dokázal zlikvidovat i penaltu Ladislavu Kleinovi.

Roman Žurek sedm minut před koncem rozhodl

Ve druhém poločase sílil tlak domácích, ale brankáře Drnka ne a ne překonat. Hosté během poločasu poslali dva nové hráče na plac, domácí věřili po celý zápas své základní jedenáctce. Hostující Tomáš Plavec viděl v 81. minutě po dvou žlutých kartách červenou a domácí měli přesilovku. Tu v 83. minutě využil dobře hrající Roman Žurek a poslal domácí tým do zaslouženého vedení. V 87. minutě ještě přidal na 2:0 Jiří Němeček st. z penalty.

Příští kolo Strunkovice hrají opět doma, ale tentokrát proti dobře rozjeté Čkyni. Dražejov doma vyzve Chelčice.

TJ Blaník Strunkovice
Miroslav Mottl, předseda: Zajímavé utkání bylo k vidění v Mexiku. Dražejov dobře bránil a zdálo se, že výborný brankář Drnek udrží čisté konto. Když s klidem zlikvidoval penaltu i Kleinovi, vypadalo to na bezbrankovou plichtu. Hosté už vůbec nehrozili, jedinou šanci měli v 1. minutě, když střela minula šibenici jen o chloupek. Domácí však nepovolili a závěrečný tlak přece jen přinesl ovoce – prosadil se pěknou střelou Roman Žurek, a to už chybělo do konce jen sedm minut. Výhru pak pečetil Jirka Němeček z penalty.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Hladík Pavel - KŘÍŽEK Danek, MUZIKA Filip.